ebm papst در تهران فن

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

اگر در ساختمانی نیاز به تامین هوای دائم از بیرون باشد، مدل کاستی مناسب است. توجه کنید که اگر شیرهای مایع بیش از حد باز باشد، در خروجی کویل مایع خواهیم داشت و اگر بیش از حد بسته باشد، مقدار مایع ورودی به کویل کم شده و میزان سرمای کویل کاهش مییابد.  Th is c on᠎tent was created by GSA  Content Gen erator DE MO!

وارد کننده فن Ebm

اولین و تنها نرم افزار درج آگهی اتوماتیک در سایهای درج آگهی رایگان روبوادز نرم افزار قدرتمند ارسال آگهی انبوه هوشمند به سایتهای درج آگهی آیا به دنبال نرم افزاری جهت افزایش بازدید از وب سایت خود و در نتیجه افزایش فروش و مشتریان اینترنتی خود هستید؟

قیمت فن Ebmpapst

ساخته شده است. همچنین تابلو برقهای مورد استفاده در دستگاههای مینی چیلر مهریزان برای مناطق حارهای و گرم که افزایش دمای تابلو منجربه آسیب رسیدن به قطعات درون تابلو میشود، دارای خنک کننده میباشند.

به عنوان مثال بلوور یک فن دمنده است که کارایی اصلی آن ایجاد جریان هوا با فشار بالاست یا فن تخلیه یک نوع فن مکنده است که برای خارج کردن هوا از محیط مورد نظر ما بکار می رود.

فن کندانسوری Ebm

انتقال هوا باعث تهویه هوا و نگاه داشتن دمای سردخانه به صورت ثابت می شود. در رابطه با بحث قیمت مینی چیلر لازم به ذکر نکتههایی است که شما را ابتدا با ساختار مینی چیلر آشنا میکنیم تا عوامل موثر در قیمت مینی چیلر را بدانید.

نمایندگی فن Ebm Papst

مایع داخل کویل لوله مسی را که به حالت جوش درآمده و بخار میشود، کویل تبخیر کننده یا اواپراتور مینامند.

هر دو دستگاه فن و دمنده گرما را دوباره به محیط اطراف اضافه می کنند. یک کویل مسی به شیر خروجی مایع سیلندر وصل میکنیم و شیر را طوری باز میکنیم تا مایع به تدریج در داخل لوله مسی وارد شود.

در مقایسهی برق مصرفی چیلر مرکزی و مینی چیلر، با توجه به کاتالوگهای سازنده، مجموع کیلووات مصرفی استفاده از مینی چیلر و فن کویل، بیشتر از چیلر و فن کویل میشود.

در ابتدای امر لازم به ذکر این نکته است که قیمت مینی چیلر نسبت به سایر چیلرها ارزان تر است اما کاربران با توجه به نیازی که دارند می توانند ظرفیت چیلر خود را انتخاب کنند.

در این روش، قدرت سرمایی دستگاههای کوچک را به BTU در ساعت، و قدرت سرمایی دستگاه بزرگتر را به تن سرمایی میسنجند.

یک تن سرمایی، معادل سرمایی است که یک تن یخ در اثر ذوب شدن در ۲۴ ساعت تولید میکند و معادل ۱۲ هزار BTU در ساعت است.

این عمل به کمک تعدادی فن که هوا را از روی کویلهای کندانسور عبور میدهد انجام میگیرد و باعث خنک شدن مبرد میشود.

فن اکسیال Ebm

معمولا در پروژههای سنگین که تعداد طبقات و واحدهای مستقل زیاد میباشد، هزینهی تمام شدهی استفاده از مینی چیلر مجزا، برای هر واحد به مراتب بالاتر از استفاده از چیلر مرکزی میباشد و حتی قیمت مینی چیلر را در بعضی پروژهها، تقریبا دو برابر استفاده از چیلر مرکزی میباشد و قیمت مینی چیلرها در بعضی پروژهها تقریبا دو برابر استفاده از یک دستگاه چیلر مرکزی است.

فن تهویه آلمانی

طریقهی عملکرد سیکل سرمایشی بدین صورت میشود که کمپرسور گاز خروجی از اواپراتور را متراکم میکند و با فشار و دمای زیاد وارد کندانسور میکند.

حال برای رسیدن به این هدف، در سیکل، یک کمپرسور و یک کندانسور اضافه میشود. فن کویلهای سقفی توکار از دیگر مدلهای سقفی به شمار میروند که در صورت فضای کافی در سقف کاذب نصب به نسبت آسانی دارند.

این فن ها معمولا روی دیوار یا سقف کار گذاشته می شوند. معمولا مینی چیلرها یک چیلر هوا خنک هستند که با خنک کردن آب در اواپراتور آن را به داخل ساختمان منتقل میکنند و این آب با چرخش در فن کویلها عمل خنک کاری ساختمان را انجام میدهد.

البته؛ ناگفته نماند که بحث گرمایشی و تولید آب گرم توسط چیلر نیز قابل تامین میباشد، اما به طور معمول استفاده از این روش در کشور ما مقرون به صرفه نیست و معمولا تنها دلیل استفاده نکردن از این روش هزینه ی مصرف انرژی میباشد، چرا که استفاده از گاز، جهت گرمایش، نسبت به برق ارزان تر بوده و همچنین از نظر استهلاک نیز، استفاده از گاز برای گرمایش مقرون به صرفه تر میباشد.

فن تهویه ای

در مقایسهی چیلر و مینی چیلر، از عمده تفاوتهای مهم در آنها به قیمت تمام شده پروژه و هزینهی مصرفی انرژی آنها بر میگردد.

و این کار مشکل بین اعضای واحد ساختمان و پرداخت تقسیم هزینهی مصرف برق چیلر مرکزی را از بین برده است.

نمایندگی فروش فن Ebm Papst

مشتریانی که نسبت به خرید اگزاست فن پارکینگ اقدام می کنند قطعاً نیاز دارند جزئیات ساختمان را برای شرکت های ارائه دهنده این تجهیزات تشریح کنند.

1. اول این که علاوه بر هدر رفتن ماده سرمازای R-22 ، این مایع مبرد نباید در جو محیط رها شود، چونکه به نوعی تخریب کنندهی محیط زیست میباشد.

فن های Ebm

همانطور که توضیح داده شد، امروزه تولید سرمایش توسط مینی چیلرها در ساختمانهای آپارتمانی شناخته شده میباشد. در فصل زمستان نیز جهت گرمایش، آب گرم تولید شده توسط پکیج به سمت فن کویلها به وسیلهی همان مدار لولهکشی که برای چیلر استفاده شده بود، به فن کویلها میرسد و هوای گرم توسط فن کویل تولید میشود و در ساختمان سیرکوله (گردش) میگردد.

Data h᠎as been g​ener ated wi th GSA ᠎Co​ntent Gene᠎rato r DEMO!

فن تهویه خارجی

برای مثال در یک کارخانهی نوشابه سازی، جهت خنککاری مایع نوشابه، استفاده از مینی چیلرها به همراه مبدل، پرکاربرد میباشد، یا همچنین استفاده از مینی چیلر در خنک کاری قالب دستگاههای پرس یا تزریق پلاستیک، کاربرد فراوانی دارد.

خرید فن Ebmpapst

چیلر تراکمی آب خنک یکی از انواع دستگاه ها و سیستم های تهویه مطبوع هستند که کاربرد فراوانی در ساختمان های مسکونی و صنایع مختلف برای خنک سازی آن محیط دارد.

فروش فن Ebm

هر دو دستگاه فن و دمنده برای شرایط محیط 95 درجه فارنهایت درجه بندی شده اند. همچنین مشخصات الکتریکی فن ها 380v/50Hz یا 220v/50Hz می باشد که در جعبه تقسیم تعبیه شده روی بدنه کندانسینگ یونیت هوا خنک سر بندی می شوند.

واحدهایی که از فن برای جابجایی هوا استفاده می کنند ، نمی توانند بدون افزودن یک کنترل کننده هوای اضافی به فضای بدون تهویه یا خارج از منزل هدایت شوند.

فن کندانسور Ebm

حال در این مقاله به توضیح دقیقتر نحوهی عملکرد سیکل یک مینی چیلر میپردازیم. در ابتدای امر، لازم است توضیح دهیم که تبرید (سرد سازی) و تن تبرید چه مفهومی دارد.

فن 80 تهویه *

برای ارزیابی قدرت دستگاه های سرد کننده، واحد دیگری وجود دارد و به زمانی بر میگردد که از یخ برای سرد کردن استفاده میکردند.

نمایندگی فن Ebm در ایران

تبرید عبارت است از: گرفتن گرما از محلی که میخواهیم آن را سرد کنیم و انتقال آن به محیطی بزرگتر که تغییر محسوسی در دمای آن ایجاد نشود.

اطمینان حاصل کنید که سیستم تهویه مطبوع بار اضافی ارائه شده توسط چیلر را تحمل می کند. چیلرهای خنک کننده هوا بار خنک کننده قابل توجهی را به فضای تهویه مطبوع اضافه می کنند.

2. سر اکسترودر به یک سیستم 3 محور متصل شده است که اجازه حرکت در جهت های X، Y و Z را می دهد.

موتور فن کولر گازی می تواند ac و dc باشند که این حالت بستگی دارد که کولر گازی اینورتر باشد یا بدون اینورتر، اما در مدل های اینورتر موتور فن کولر گازی می تواند دور خود را تغییر دهد.

این مدل جت فن دارای یک موتور دو سرعتی و بدنه گالوانیزه بسیار محکم و مقاوم است. امروزه با پیشرفت صنعت تهویه مطبوع یکی از عوامل بسیار مهم در ایجاد یک فضا با هوای مطبوع، کنترل دمای محیط فضای مورد نظر میباشد.

عملکرد اصلی و پایهی کارکرد چیلرها یا مینی چیلرها کاملا مشابه یکدیگر بوده و همگی بر پایهی سیکل تبرید تراکمی بخار کار میکند، اما از نظر محدودهی دمایی کارکرد، باید نوع کاربری دستگاه، صنعتی یا ساختمانی بودن آن مشخص گردد؛ چرا که نوع کاربری دستگاه، یکسری تغییرات جزیی در روند کار دستگاه ایجاد میکند، اما اصول کارکرد اصلی دستگاه در بین کاربری صنعتی، تهویه مطبوع، و دیگر مدلها کاملا مشابه یکدیگر میباشد.

کارکرد این سیکل، اصول کلی و اصلی گرماگیری و خنک کاری آب در چیلرها میباشد. چیلر، از جمله دستگاههایی است که در این زمینه شناخته شده میباشد.

یکی دیگر از تفاوتهای مهم در انتخاب سیستم تهویه مطبوع مناسب، میزان برق مصرفی توسط دستگاه میباشد. در كمپرسورهاي بسته موتور الكتريكي و محفظه كمپرسور در يك پوسته نصب شدهاند و در صورت خرابي، كمپرسور و يا الكتروموتور قابل تعمير نميباشند لذا در ظرفيتهاي كوچك ساخته ميشوند.

مینی چیلرها در اصل چیلرهای کوچکی هستند که برای آپارتمانها و ساختمانهایی که میخواهند سرمایش و حتی گرمایش مستقلی داشته باشند و مشکلات مربوط به موتور خانهی مرکزی را تحمل نکنند، به کار میروند.

راندمان بالا در تولید گرما و به جریان انداختن هوا، قابلیت نصب آسان و دوام بالا از جمله مزایای این دستگاه Industrial ventilation محسوب میشوند.

شبکه لوله کشی سیستم تمام آبی باید طوری طراحی شود که جریان آب در لولهها متوازن شود و هر ترمینال به میزان مورد نیاز خود آب سرد یا آب گرم دریافت کند.

مسیریابی جریان خروجی هوا در پروانهها به دو صورت ۹۰ و ۱۸۰ درجه است. دمای جوش هم در R-22 در فشار اتمسفر، ۴۱ درجه سانتیگراد است؛ بنابراین مایع داخل کویل در این دما میجوشد و گرمایی را که برای تبخیر لازم است از محیط اطراف خود میگیرد که محیط میتواند آب یا هوا باشد.

مبدل حرارتی که به عنوان قلب هیتر محسوب می گردد، دارای پوشش نسوز مقاوم تا دمای550 درجه سانتیگراد می باشد.

با مراجعه به صفحه محصولات تاسیسات بانک، علاوه بر قیمت و هزینه خرید، می توانید مشخصات درج شده در کاتالوگ محصول را نیز مشاهده کنید.

هیتر گازی انرژی مدل 640 فن آلمانی برای فضاهای بزرگ مانند فروشگاه، بانک، نمایشگاه، رستوران، مسجد، سوله، باشگاه ورزشی و سالنهای بزرگ بهترین گزینه می باشد.هیتر گازی انرژی مدل 640 فن ایرانی برای فضاهایی بین ۷۰۰ تا ۹۰۰ مترمکعب مناسب است.

نوع قرارگیری کندانسور به صورت عمودی و V شکل و با تراکم فین مناسب همراه با فین آلومینیومی موجدار و پنجرهای با برند آلومینیوم پارس که با صخامت مناسب به کار گرفته میشوند. Th᠎is  post was cre at᠎ed  wi th the help of GSA  C​on te​nt Generat​or Demov​er᠎sion .

انواع فن های خانگی باید در محل مناسب نصب شوند تا بهترین کارایی را داشته باشد. که از 20 سانت ، یکی دو میلیمتر کلفت تر بود و مجبور شدیم دیواره را بتراشیم که داخل لوله بشه.

همچنین تمامی الکترو موتورها دارای محافظ حرارتی ( ترمیستور ) در داخل هستند. مینی چیلرها در اصل یک پمپ حرارتی میباشند که علاوه بر تامین آب سرد، میتوانند آب گرم مورد نیاز در زمستان را نیز فراهم نمایند (البته این امر در کشور ما مقرون به صرفه نمیباشد.) در بعضی دیگر از مینی چیلرها که گرمایشی هم میباشند، با قراردادن یک مشعل ( شعله) عمل گرم کردن آب نیز انجام میشود و آب گرم مورد نیاز فن کویلها تامین میگردد.

شاید در این قسمت سوالی برایتان پیش بیاید که: آیا گازی که از کویل اواپراتور خارج میشود به هدر میرود یا نه؟

در طرف دیگر چیلر یک کندانسور از نوع پوسته و لوله قرار دارد که بوسیله آب گرمای بیش از حد ماده مبرد را می گیرد.

کندانسور هوا خنک کننده نوع دمنده گریز از مرکز (مدل 30 تن نشان داده شده است). چیلرهای قابل حمل با خنک کننده هوا از 15 تا 30 تن مجهز به دمنده های گریز از مرکز هستند.

در کندانسور، گاز، داغ و متراکم شده توسط آب یا هوا خنک شده و به مایع تبدیل میشود. سیستم تهویه ساختمان از دستگاه های انتقال هوا مانند: فن ها ، دمنده ها و شبکه ای از کانال ها برای استخراج هوای آلوده داخلی و تأمین هوای تازه از بیرون ساختمان، تشکیل شده است.

مطلب پیشنهادی

10 بیزینس کوچ برتر ایران (جدیدترین رتبه بندی) ایران فاندر

10 بیزینس کوچ برتر جمهوری اسلامی ایران (جدیدترین جايگاه بندی) – جمهوری اسلامی ایران فاندر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.