گلایه رییس فدراسیون از کم توجهی فراکسیون ورزش به ناشنوایان

[ad_1]

رییس فدراسیون ناشنویان از کم توجهی به ناشنوایان در اختصاص بودجه به برخی فدراسیونها از سوی فراکسیون ورزش انتقاد کرد.

مهران تیشه‌گران در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال ۱۴۰۱ از سوی نمایندگان مجلس هیچ اعتباری برای فدراسیون ناشنوایان در نظر گرفته نشده و من از فراکسیون ورزش گله دارم که چرا در تخصیص اعتبارات به ناشنوایان کم لطفی شده است. مگر فدراسیون ناشنوایان عضوی از فدراسیونها نیست که هیچ کمکی از طرف مجلس صورت نگرفته است.

وی همچنین با اشاره به اعزام کاروان کیفی به بیست و چهارمین دوره بازیهای المپیک در برزیل گفت: تلاش بر این است که بهترین عملکرد را در این دوره نسبت به دوره قبل داشته باشیم و جایگاه خود را ارتقاء ببخشیم.

تیشه گران درباره وضعیت کاروان اعزامی به المپیک ناشنوایان، اظهار کرد: کاروان ایران با ۷۵ ورزشکار (۵۹ نفر مرد و ۱۶ زن) و ۳۲ نفر کادر فنی در ۸ رشته ورزشی تیراندازی، کاراته، تکواندو، جودو، فوتبال، والیبال ساحلی، دوومیدانی و کشتی آزاد و فرنگی در بیست و چهارمین دوره بازیهای المپیک ناشنوایان حضور خواهد داشت که این دوره  سعی کردیم کاروان کیفی و مدال آور به المپیک اعزام کنیم.

تیشه‌گران پیرامون این پرسش که تا به امروز چه مقدار بودجه برای اعزام کاروان به المپیک ناشنوایان هزینه شده است، افزود: هر چند شرایط سختی برای اعزام کاروان کیفی به المپیک ناشنوایان و برگزاری اردوها از نظر اعتباری داشتیم و چیزی حدود ۵ میلیارد برای برگزاری اردوها و ۱۵ میلیارد تومان نیز برای اعزام کاروان به المپیک در نظر گرفته بودیم، اما با حمایت وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و هیات رییسه فدراسیون توانستیم این اعتبارات را تامین کنیم و دیگر مشکلی از نظر بودجه برای اعزام کاروان به المپیک نداریم.

وی در پایان زمان اعزام اولین تیم به المپیک برزیل را ۸ اردیبهشت عنوان کرد و گفت: فوتبال اولین رشته اعزامی به المپیک برزیل است که هشتم اردیبهشت عازم این مسابقات می‌شود و ۱۰ اردیبهشت اولین مسابقه رسمی خود را برابر ایتالیا برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
sorece

مطلب پیشنهادی

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 اعتماد سازی فایل در نود 32 ورژن 12

اعتماد سازی در ادامه آنتی ویروس نود32 – اعتماد سازی پوشه در ادامه نود 32 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.