چک ولو کستل یا شیر یک طرفه کستل ؟

چک ولو کستل یا این که شیر یک طرفه کستل چیست ؟
چک ولو, چک ولو کستل

زمانی که جریان مایع در ادامه جهت مخالف قرار می گیرد، دیسک نوسان می نماید و بر روی seat قرار می گیرد تا آن را از دست بدهد. ᠎Art icle was g᠎en erat ed with t he help ᠎of GSA C on tent  Generat᠎or Demoversion.

چک ولو کستل

همین شیرها به طور کلی از میزان های بزرگتر از (NPS 12 (DN 300 به کارگیری نمی شوند، چون نیروی عظیم بر بر روی stem اعمال می شود تا شیر را پایین فشار مایع، گشوده یا این که بسته کند.

شیرهای های Globe فشار متعددی را بر روی نشیمنگاه (seat ) اضطراری دارا هستند تا هنگامی که سیال از ذیل دیسک پایین فشار می گیرد، آن را بسته نگه دارد.

بدلیل این که مایع حمل شده در ادامه تماس با قطعات فلزی نیست، pinch valve ها را می اقتدار به جهت کاربردهای مواد غذایی هم خرید چک ولو کستل از سلام سرما به کارگیری می شود.

همین گونه شیرهای یکطرفه از دیافراگم هایی به کارگیری می نمایند که به نوع ای تهیه شده تا گشوده گردیده و اذن دهند که جریان صرفا در ادامه جهت جلو حرکت یابد.

زمان به کارگیری از محلول های ساینده، آن ها می بایست به تیتر شیرهای خاموش-روشن به کارگیری شوند؛ چنانچه به جهت هدف ها گلویی به کارگیری می شود، اسلیو فرسوده می شود.

شیر یکطرفه آب به جهت مصارف پمپاژ آب ، غالباً از روزنه پا به کارگیری می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ نوع آوار وارد خط نشده و فشار داخلی را به جهت هدف ها اول ترمیم می کند.

شما دوستان میتوانید به جهت استعلام قیمت، خرید یا این که مشاوره با شماره های مندرج در ادامه انتهای وب سایت خرید چک ولو کستل 3122/11 تماس حاصل فرمایید. طرز تلاش آن ها بر شالوده اورجینال گیرایی هست به همین شکل که زمانی جریان در ادامه ذیل سیت (seat) تولید می شود کره را از قطع سیت (seat) می نماید وسیال از اطراف توپ عبور می نماید و در ادامه شکل توقف یا این که رجوع جریان، کره یا این که پیستون به برهان نیروی گیرایی موجود به ذیل می آید، به سیت (seat) می چسبد و منجر آب بندی و خودداری از رجوع و برگشت جریان می شود.

در ادامه موقعیت باز، دستکم انسداد جریان جریان سیال از شیوه شیر در ادامه اطراف دیسک به شکل آیرودینامیکی وجود دارااست که منجر افت فشار کاهش از شیوه شیر می شود.

اگر از تالیف همین مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید داده ها بیشتری در ادامه گزینه خرید چک ولو کستل 3122/11 لطفا از برگه ما‌درها بخواهید.

مطلب پیشنهادی

انواع روش های برشکاری ورق + هزینه عملیات

انواع روش های برشکاری ورق + هزینه عملیات برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.