ورزشکاران در مسیر پهلوانی حرکت کنند/ تاکنون نقش حمایتی مسئولین در قم هیچ جلوه‌ای نداشته است

[ad_1]

ایسنا/قم پیشکسوت فوتبال استان قم گفت: اخلاقیات یک ورزشکار در مسیر انتخاب برترین‌های ورزشی استان قم یک ملاک اساسی است.

رضا ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص برگزاری مراسم انتخاب برترین‌های ورزشی استان قم، با اشاره به اینکه در زندگی افراد اعم از ورزشکار و غیر ورزشکار رسیدن به مراحل بالاتر یک اصل است، اظهار کرد: ورزشکاران نیز تمام تلاش خود را در راستای قهرمانی و کسب مقام به کار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه استان قم همیشه در مسیر قهرمانی در سطح کشور افتخارآفرین بوده است، عنوان کرد: این موضوع می‌تواند یک روحیه مضاعف برای ورزشکاران باشد.

این پیشکسوت فوتبال استان قم با اشاره به اینکه متاسفانه تاکنون در قم نتوانسته‌ایم ارزش‌های قهرمانان ملی خود را پاس بداریم، مطرح کرد: برگزاری این مراسم می‌تواند یک انگیزه مضاعف برای ورزشکاران باشد و بدانند که توسط مسئولین، خبرنگاران و مردم دیده می‌شوند.

وی با بیان اینکه نگاه ارزشی هرشخصی که برای انتخاب ورزشکار ورود پیدا می‌کند، ابتدا به اخلاقیات است، خاطرنشان کرد: در کنار سلامت و قوت، مسیر پهلوانی نخستین امتیازی است که یک ورزشکار می‌تواند داشته باشد.

ملکی با اشاره به اینکه متاسفانه در استان قم هیچ نگاه حمایتی از ورزشکاران نبوده است، تصریح کرد: در تمام استان‌ها شهرداری به عنوان بهترین ارگانی است که می‌تواند از قهرمانان خود دفاع کند، ولی متاسفانه در قم هیچ حرکتی در این راستا صورت نگرفته است.

وی در پایان با بیان اینکه تاکنون نقش حمایتی مسئولین در قم هیچ جلوه‌ای نداشته است، یادآور شد: ورزشکاران اگر بدانند این مراسم و اتفاق هرسال تکرار خواهد شد، به غیر از مسائل مادی، از نظر روحی نیز برای ورزشکاران تاثیرگذار است.

انتهای پیام

[ad_2]
sorece

مطلب پیشنهادی

10 بیزینس کوچ برتر ایران (جدیدترین رتبه بندی) ایران فاندر

10 بیزینس کوچ برتر جمهوری اسلامی ایران (جدیدترین جايگاه بندی) – جمهوری اسلامی ایران فاندر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.