واکنش آگوئرو به حضور در تالار مشاهیر لیگ جزیره

[ad_1]

سرخیو آگوئرو مهاجم سابق آرژانتین به طور رسمی در کنار پل اسکولز، وینسنت کمپانی، دیدیه دروگبا، یان رایت و پیتر اشمایکل به تالار مشاهیر لیگ برتر معرفی شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، سرخیو آگوئرو آرژانتینی، بازیکن سابق اتلتیکو مادرید و بارسلونا که بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۱ برای منچسترسیتی بازی کرد، به تالار مشاهیر لیگ برتر معرفی شد. آگوئرو که در ماه دسامبر به دلیل مشکل قلبی در بارسلونا اعلام بازنشستگی کرد، ۲۷۵ بازی برای تیم انگلیسی انجام داد و ۱۸۴ گل به ثمر رساند. او پنج بار قهرمان لیگ برتر، سه بار سوپرکاپ، شش بار جام اتحادیه و یک بار قهرمان جام حذفی شد.

سرخیو آگوئرو در واکنش به این اتفاق گفت: از لیگ برتر برای این اقدام بسیار سپاسگزارم. این باعث افتخار من است. ورود به تالار مشاهیر لیگ برتر افتخار بزرگی است که نصیب من شده است. هیجان زده هستم و می خواهم این افتخار را با همه به اشتراک بگذارم.  

پل اسکولز، وینسنت کمپانی بلژیکی، دیدیه دروگبا از ساحل عاج، ایان رایت و پیتر اشمایکل دانمارکی به آگوئرو در تالار مشاهیر پیوستند.

به گزارش ایسنا، سرخیو آگوئرو امید زیادی داشت که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به عنوان بازیکن حضور داشته باشد. مشکلات قلبی این بازیکن در بارسلونا باعث شد تا او خداحافظی زود هنگامی از فوتبال داشته باشد. آگوئرو اعلام کرد که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور خواهد داشت اما نه عنوان بازیکن بلکه به عنوان دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین.

او گفت: من با اسکالونی صحبت کرده ام. او با من تماس گرفت و این پیشنهاد را به من داد. در هفته جاری نشستی با هم خواهیم داشت. این احتمال زیاد است که به کادر فنی تیم ملی فوتبال آرژانتین اضافه شوم.

آگوئرو در سال ۲۰۲۱ توانست با تیم ملی فوتبال آرژانتین به طلسم قهرمان نشدن پایان دهد و قهرمانی در کوپا آمه ریکا را به دست آورد.

انتهای پیام

[ad_2]
sorece

مطلب پیشنهادی

10 بیزینس کوچ برتر ایران (جدیدترین رتبه بندی) ایران فاندر

10 بیزینس کوچ برتر جمهوری اسلامی ایران (جدیدترین جايگاه بندی) – جمهوری اسلامی ایران فاندر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.