نویدکیا: فقط به خاطر ریسکی که کردیم پیروز شدیم/ پاختاکور را درک می‌کنم

[ad_1]

سرمربی سپاهان می‌گوید با انجام یک ریسک موفق شدند پاختاکور را شکست دهند.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل پاختاکور اظهار کرد: منصفانه باید بگویم پاختاکور بهترین تیم گروه بود. آن‌ها متاسفانه برخلاف بازی نتایج‌شان را از دست می‌دادند و من درک‌شان می‌کنم. پاختاکور فوتبال خوبی ارائه کرد و به مربی‌شان به دلیل این فوتبال مدرن تبریک می‌گویم. در نیمه اول بازی متعادل بود و پاختاکور سعی کرد بازی را کنترل کند. در ابتدای نیمه دوم پاختاکور موقعیت‌های خوبی داشت و ما عجولانه بازی می‌کردیم.

او ادامه داد: مقابل پاختاکور چند موقعیت خوب داشتیم اما خوشحالم شانس‌های گلزنی خوبی به دست آوردیم و گلزنی کردیم. هنوز شانس داریم و این خیلی می‌تواند امیدوار کننده باشد. ما در آنالیز دیدیم دفاع و هافبک‌های چپ و راست حریف در حمله شرکت می‌کنند. ما ریسک بزرگی کردیم و سعی کردیم در قسمت چپ و راست بازی را کنترل کنیم و نفوذ بیشتری داشته باشیم.

سرمربی سپاهان اضافه کرد: ما حتی ممکن بود این بازی را ببازیم و فقط به خاطر ریسکی که کردیم پیروز شدیم. پاختاکور شانس‌های خوبی برای گلزنی داشت و آن‌ها را از دست داد. وقتی توپ وارد دروازه می‌شود، من بهترین مربی می‌شوم و اینجا صحبت می‌کنم. باید به پاختاکور تبریک بگویم که بسیار خوب بازی کرد.

او درباره تقابل التعاون و الدحیل گفت: همیشه در فوتبال یاد گرفتم که آرزو نکنم. باید اجازه دهیم آن بازی تمام شود و بعد برنامه ریزی کنیم. هر نتیجه‌ای که در آن بازی رخ دهد، برای ما بهترین است و باید با تمام وجود خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
sorece

مطلب پیشنهادی

لیبل پشت چسبدار تهرانسری

برچسب هاي دارايي لیبل پشت چسبدار بادوام با فيلم فلزي تقويت شده با آلومينيوم فيلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.