رودریگو از بازی خاطره‌انگیز خود سخن گفت

[ad_1]

مهاجم برزیلی رئال مادرید بازگشت برابر پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا را از زیباترین لحظات فوتبالی خود دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، رودریگو با آن که ۲۱ سال سن دارد اما در دیدار برابر اوساسونا برای یکصدمین بار با پیراهن رئال مادرید به میدان رفت.

او درباره زیباترین لحظات خود با پیراهن رئال گفت: به نظرم ریمونتادای برابر پاری‌سن‌ژرمن خاص‌ترین لحظات من با پیراهن رئال بوده است. متاسفانه در دیدار رفت برابر پاری‌سن‌ژرمن با یک گل در دقایق پایانی شکست خوردیم و این باعث شد تا بازیکنان وضعیت بسیار بد روحی داشته باشند با این حال در طول هفته روحیه و اعتمادبه‌نفس لازم را کسب کردیم. در دیدار برگشت هم یک گل دریافت کردیم و شرایط بسیار سخت‌تر شد.

او ادامه داد: هواداران دست از تشویق برنداشتند و شب خاصی را رقم زدند. با حمایت آنها توانستیم یکی از جذاب‌ترین بازی‌ها را رقم بزنیم. برای همه ما توضیح‌دادن درباره آن شب سخت است. فوتبال می‌تواند چنین لحظات زیبایی را خلق کند و به نظرم رئال تنها تیمی است که قادر به خلق چنین لحظاتی است.

رودریگو درباره بازگشت رویایی برابر چلسی هم گفت: بازی برابر چلسی متفاوت‌تر بود. ما در بازی رفت نتیجه لازم را کسب کردیم اما در بازی برگشت همه چیز متفاوت شد. وقتی با سه گل عقب افتادیم من و مارسلو آماده حضور شدیم. به خودمان گفتیم که باید کاری انجام دهیم. تنها بعد از چند دقیقه حضور در میدان گلزنی کردم که این بسیار خوشحال‌کننده بود. خوشبختانه در آن بازی به پیروزی دست پیدا کردیم و اکنون باید بگویم که رئال در مسیر درستی قرار دارد و به تلاش خود ادامه خواهد داد تا فصل را به بهترین شکل به پایان رساند.

انتهای پیام
 

[ad_2]
sorece

مطلب پیشنهادی

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 اعتماد سازی فایل در نود 32 ورژن 12

اعتماد سازی در ادامه آنتی ویروس نود32 – اعتماد سازی پوشه در ادامه نود 32 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.