رغبتی خبر داد: تعیین پاداش پای سکو مدال‌آوران تا پایان هفته

[ad_1]

سرپرست کاروان ایران در المپیک ناشنوایان گفت؛: میزان پاداش پای سکو مدال آوران ناشنوا پس از تصویب هیات رئیسه فدراسیون تا پایان هفته اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، علی رغبتی در این مراسم گفت: مراسم در طول چند دوره خیلی بهتر برگزار شد و مسئولان ارزش زیادی برای ناشنوایان قایل شده بودند.

وی درباره میزان پاداش مدال‌آوران ناشنوا نیز گفت: در آیین‌نامه‌ای که در سازمان تربیت بدنی هست میزان پاداش‌ها مشخص شده که امیدوارم این پاداش‌ها افزایش یابد. البته ورزشکاران ناشنوا هنوز به آن چیزی که حقشان است، نرسیده‌اند.

وی درباره میزان پاداش پای سکو مدال‌آوران اظهار کرد: میزان پاداش پای سکو با تصویب هیات رییسه فدراسیون تا آخر هفته اعلام خواهد شد. ما کاروان بزرگی داریم و هزینه ها سنگین است. به همین خاطر فدراسیون تحت فشار مالی زیادی بوده، البته وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت  خوبی از کاروان المپیک داشتند اما ناچار بودیم اول ضرورت ها را انجام دهیم و بعد به میزان پاداش بپردازیم.

وی با اشاره به همکاری خوب سفارت برزیل برای صدور ویزا کاروان اعزامی افزود: برای صدور ویزا با سفارت برزیل به صورت مستقیم رایزنی کردیم که همکاری خوبی با ما در این زمینه داشتند.

انتهای پیام

[ad_2]
sorece

مطلب پیشنهادی

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 اعتماد سازی فایل در نود 32 ورژن 12

اعتماد سازی در ادامه آنتی ویروس نود32 – اعتماد سازی پوشه در ادامه نود 32 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.