راهنمای مبدل صفحه ای لنگر

این ماده سیستم را قادر می سازد تا با اختلاف دما کمتر کار کند و وزن تجهیزات را کاهش دهد.

نمایندگی مبدل حرارتی دانفوس

با این حال حرارتی با سرعت بیشتری کثیف شود و سایز کوچک تمیز کردن مکانیکی این آلودگی ها را مشکل می سازد.

قیمت مبدل حرارتی دانفوس

این پیکربندی، امکان استفاده از سیالات قابل اشتعال و سمی را فراهم میکند. آنها وسایلی هستند که امکان انتقال انرژی گرمایی بین دو یا چند سیال در دمای مختلف را فراهم می کنند.

اینکه از چه نوع جنس یا متریالی در ساخت و طراحی مبدل حرارتی صفحه ای واشردار استفاده شود بستکی به کاربرد مبدل حرارتی صفحه ای واشردار مورد نظر دارد.؛ که این مبدل حرارتی واشردار به چه منظور و برای چه عملکردی و چه سیالی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت مبدل حرارتی استیل

برای مطالعه و اطلاعات بیشتر در مورد مبدل های حرارتی آلفالاوال (اطلاعات فنی مبدل های حرارتی صفحه ای واشردار آلفالاوال Alfa laval Gasketed Plate Heat Exchanger Data Sheet ) فایل pdf را ملاحظه کنید.

مبدل حرارتی قیمت

در ادامه شرکت های سازنده مبدل های حرارتی صفحه ای اورجینال و معتبر اروپایی و انواع مدل های منحصر به فرد مبدل های حرارتی صفحه ای (واشردار و بریزپلیت) قطعات یدکی و ویژگی های هر برند را جداگانه توضیح می دهیم.

خرید مبدل حرارتی دانفوس

قیمت مبدل حرارتی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات – مجموعه عظیم مشهد بخار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع قیمت مبدل حرارتی در خدمت شما مشتریان گرامی باشد.

فروش مبدل حرارتی در شیراز

قیمت مبدل حرارتی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : قیمت مبدل حرارتی طراحی و تولید شده در مجموعه مشهد بخار با 20% تخفیف هم اکنون به صورت عمومی و اختصاصی بر اساس نیاز مشتری در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد.

قیمت مبدل حرارتی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات : مشهد بخار هم اکنون با بیش از 50سال سابقه درخشان و حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی و ارائه انواع تولیدات متنوع و مورد نیاز صنعت توانسته است با حفظ کیفیت و به کارگیری بهترین متریال و مواد اولیه قیمت تقریبا تمام تولیدات خود را تا 20% تخفیف و 100 % تضمین کیفیت قطعات کمتر از سایر تولید کنندگان وارد بازارهای داخلی و خارجی نماید.

فروش مبدل حرارتی

قیمت مبدل حرارتی |20% تخفیف قیمت خرید و 100% تضمین کیفیت قطعات – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر نوع از دیگ بخار -بویلر- دیگ آبگرم-فیلتر شنی – منبع کویلی – بویلر تشعشعی -هیتر مشعل دار-انواع دی اریتور- سختی گیر آب – مبدل حرارتی – تولید و ساخت انواع بالمیل و انواع دستگاه ازن ساز را با ارزانترین قیمت وتا 20% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر کارخانجات فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

انواع پلیت بریز

ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت مبدل حرارتی با ضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم.

مجموعه بزرگ صنعتی مشهد بخار اولین تولید کننده دیگ آبگرم در ایران می باشد و با سعی و تلاش فراوان توانسته است کلیه بویلرها و ماشین آلات نفت و گاز را به کشورهای همجوار صادرات نماید.

حتماً کنجکاو شده اید که مبدل حرارتی Heat Exchanger که گفتیم یک قطعه مهم در تاسیسات و تجهیزات صنعتی و ساختمانی است، چیست؟

یکی از مهمترین مسائلی که در هنگام خرید مبدل حرارتی هوا خنک باید در نظر گرفته شود، توانایی و راندمان آن در خنک کاری (کاهش درجه حرارت سیال داغ) تا دمای مورد دلخواه است.

در هنگام انتخاب مبدل های حرارتی مورد نیاز، علاوه بر محاسبه و تعیین ظرفیت و سطح حرارتی، نوع مبدل حرارتی، ابعاد و همچنین جنس و فشار کار مبدل حرارتی، میزان افت فشار آب عبوری از درون کویل یا صفحات مبدل حرارتی برای محاسبه هد پمپ سیرکولاسیون تعیین گردد.

مبدل حرارتی دانفوس

جالب است بدانید به مبدل حرارتی مبدل های گرمایی نیز می گویند و همانطور که گفتیم یکی از مهمترین اجزای سیستم های گرمایشی و سرمایشی هست، پس در نتیجه در خرید آن بهتر است بسیار توجه کنید چرا که در صورتی که این قطعه دچار نقس و خرابی شود، کل آن سیستم به خوبی کار نمی کند و آن کارایی همیشگی را نخواهد داشت؛ همچنین نکته ی قابل توجه در مورد مبدل های گرمایی این است که در هنگام خرید سیستم های حرارتی مانند بویلرها، خودشان مجهز به مبدل های حرارتی با ظرفیت های متفاوت هستند، اما با گذشت زمان، هنگامی که بخواهید این مبدل ها را تعویض کنید، بهتر است نمونه ای با یک برند شناخته شده را تهیه کنید.

با توجه به شکل (9)، هزینۀ بهرهبرداری برای مدلی که ریزشبکه در هر دو بازار روز – قبل و زمان – واقعی بهصورت توأم مشارکت میکند، نسبت به مدل مشارکت تنها در بازار روز – قبل یا بازار زمان – واقعی کاهش چشمگیری یافته است.

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

برخی از کاربردهای مبدل های پوسته و لوله شامل کاهش دمای روغن، مولدهای بخار در نیروگاهها، پیش گرمکن ها در پالایشگاهها، مبدل ها در صنایع غذایی و نوشیدنی، تبادل حرارت در سیستم های سرمایشی و گرمایشی می باشد.

فروشگاه مبدل حرارتی

به گزارش روز سهشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران سید عبدالحسین آلبوشوکه بیان کرد: باتوجه به شرایط استقرار برخی دکلهای حفاری در نزدیکی چند مشعل (فلر) گاز سوز و همچنین گرمای شدید خوزستان، دمای موتورهای دستگاه حفاری به میزان ۹۶ درجه سانتیگراد افزایش مییافت که باعث توقف موتورها در ساعات اوج گرمای هوا میشد.

بنابراین، مواد سیال، به صورت الگوی گرم، سرد، گرم، سرد میباشند که در مبدل حرارتی جریان دارند. در کشور ما در حال حاضر عموما از مخازن دو جداره یا مخازن کویل دار جهت این امر استفاده می شود که به علت معایب زیاد این سیستم ها دیگر در کشورهای پیشرفته استفاده نمی گردد و از مبدل های حرارتی صفحه ای Plate Heat Exchanger جهت این امر استفاده می شود که این شرکت با کمک های فنی و پلیت های کمپانی Sondex دانمارک اقدام به تولید و فروش مبدل های حرارتی صفحه ای به تنهایی یا همراه با سایر ملزومات به صورت سیستم های کامل تولید آب گرم با کیفیت مشابه خارجی نموده است.

3- مبدل های حرارتی نوع تماس مستقیم: در این نوع مبدل های حرارتی ، سیال سرد و گرم به طور مستقیم تماس حاصل نموده ( هیچ دیواره ای بین جریانهای سرد و گرم وجود ندارد ) و تبادل انرژی یا حرارت انجام می گیرد.

خرید مبدل حرارتی

با توجه به وظیفه خاص تبادل حرارت بین دو محیط می تواند تعداد صفحات در یک مبدل حرارتی ، ترتیب ، مواد ، شکل و اندازه آن ها تعیین شود.

ویژگی خاص این پلیت کولر ها (مبدل حرارتی صفحه ای) جنس صفحات پلیت می باشد که از جنس استنلس استیل ( استیل زنگ نزن ss 316) بوده و در قسمت سروته صفحات ، یک صفحه ی ضخیم قرار داده می شود.

مبدلهای دو لولهای معمولی شامل یک لوله است که با اتصالات مناسب بصورت هم مرکز در داخل لولهای دیگر با قطر بزرگتر قرار میگیرد تا جریان را از مقطعی به مقطع دیگر هدایت نماید، میدل -های حرارتی دو لولهای میتوانند با آرایش گوناگون سری و موازی مرتب شوند تا افت فشار متوسط اختلاف دمای مورد نظر را برآورده سازند.

عمل انتقال حرارت نیز داخل پوسته انجام میگیرد که ضخامت پوسته به فشار کار و قطر پوسته بستگی دارد. جنس، قطر، ضخامت و حجم پوسته به طبیعت سیال، مقدار جریان سیال، فشار، درجه حرارت سیال و مشخصات دسته لوله (Tube Bundle) از نظر قطر و طول آن بستگی دارد.

میباشد. پس از تولید پلیت مطابق مشخصات پروژه برش داده میشود. صفحه دیسک یا صفحه سنگ به عنوان بخشی از دستگاه فرز برای برش دادن مصالح سخت و ضخیم استفاده میشود.

تیغهها به شکل دایرهای برش خورده و یا بصورت دیسک و حلقه (Disc & Ring) ساخته میشوند. تولید واشر پلیتواشر پلیت: به نوعی واشر یا گسکت مبدل حرارتی گفته می شود که در صنایع مختلف غذایی، لبنیاتی، پتروشیمی و نیروگاه به کار می رود.

با توجه به انواع مدلهایی که در بالا گفته شد، این سؤال در ذهن اکثر خریداران به وجود میآید که کدام نوع مبدل حرارتی استخر را خریداری کنیم و این دستگاه باید چه ویژگیهایی داشته باشد.

در حال حاضر این شرکت تقریبا به 50 کشور دنیا تولیدات خود را عرضه می نماید. ما با افتخار اعلام می نماییم که اولین کارخانه با ضمانت نامه کتبی ۳ ساله و خدمات پس از فروش ۱۲ ساله در هر نقطه کشور عزیزمان ایران می باشیم و همچنین دارنده نشان و پلاک استاندارد و پلاک طلایی بین المللی می باشیم.

با افتخار اعلام می نماییم که شرکت بزرگ مشهد بخار واقع در شهرک صنعتی توس با بیش از 35 سال سابقه درخشان در تولید انواع بسیار متنوع از انواع مبدل حرارتی صنعتی با ظرفیت های مختلف با نازلترین قیمت و تا 30% تخفیف و زیر قیمت بازار آماده همکاری با کلیه شرکت ها ، تولیدی ها ، هتل ها ، کارخانجات، صنایع تولیدی ، صنایع نفتی ، صنایع پتروشیمی و موسسات مختلف می باشد.

در جواب این سوال باید گفت: مبدل حرارتی دستگاهی است که حرارت را در اثر اختلاف دمای ایجاد شده بین دو سیال، یعنی از یک سیال به سیال دیگر منتقل می کند.

در این یادداشت در تاسیسات بانک قصد داریم انواع این قطعات، اجزای تشکیل دهنده، نصب و نگهداری و کاربرد آن ها را توضیح داده اییم، با ما همراه باشید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت مبدل حرارتی موتورخانه-قیمت مبدل حرارتی صفحه ای-قیمت مبدل حرارتی آبگرمکن دیواری بوتان-قیمت مبدل حرارتی پکیج-قیمت مبدل حرارتی مسی-قیمت مبدل حرارتی استیل با ما همراه باشید .

جهت هرگونه مشاوره قبل خرید قیمت مبدل حرارتی وقیمت مبدل حرارتی موتورخانه-قیمت مبدل حرارتی صفحه ای-قیمت مبدل حرارتی آبگرمکن دیواری بوتان-قیمت مبدل حرارتی پکیج-قیمت مبدل حرارتی مسی-قیمت مبدل حرارتی استیل لطفا با یکی از شماره های مجموعه مشهد بخار در تماس باشید.

شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت مبدل حرارتی را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید .

را با استفتده از پلیت های کمپای Sondex دانمارک تولید می نماید و همچنین مبدل های حرارتی صفحه ای Brazed را توزیع می نماید.

سرعت بیرون کشیدن و جا زدن مبدل حرارتی در دستگاه تیوب باندل پولر یک متر در دقیقه می باشد. از آنجاییکه این دستگاه دارای وزن کم، ابعاد مختلف و بازدهی بالا می باشد، می توان از آن در سیستم های هیدرولیکی نیز استفاده به عمل آورد.

پکیج ایران رادیاتور برای گرم کردن آب از گاز و برق استفاده میکند.این پکیج به دلیل اینکه از آن هم به عنوان آبگرمن و هم به عنوان سیستم گرمایشی استفاده می شود ، پکیج ایران رادیاتورنسبت به دیگر سیستیم های گرمایشی مانند داکت اسپیلیت ها و بخاری و…

اگر بخواهیم برای روشن شدن آن، مثالی زده باشیم: باید اشاره کنیم به استخرها! این پرهها ممکن است عمود بر محور لولهها، مارپیچ نسبت به محور و یا در امتداد محور لولهها باشند.

1- مبدل های حرارتی نوع Recuperative : در این مبدل سیال سرد و گرم توسط یک سطح جامد ثابت از یکدیگر جدا شده اند و انتقال از طریق سطح مذکور صورت می گیرد.

نوع جریان مواد به صورت موازی است. کولینگ تاور (برج خنک کننده) ، مبدل حرارتی ، الکترو پمپ و سایر تاسیساتتامین کننده انواع برج خنک (کولینگ تاور) کننده فایبرگلاس و برج خنک کننده گالوانیزه در مدل های برج خنک کننده گرد و برج خنک کننده مکعبی ، برج خنک کننده جریان متقاطع و برج خنک کننده جریان مخالف ، برج خنک کننده مداربسته و برج خنک کننده مدار باز به همراه گارانتی و بهترین قیمت و خدمات.

راندمان بالای 90 درصد و ابعاد بسیار کوچک به همراه هزینه کمتر و نصب آسانتر، این مبدل را به عنوان بهترین گزینه جهت کاربری های حرارتی و برودتی معرفی می نمايد.

بنابراین می توان آنها را نازك طراحی نمود که سبب افزایش راندمان حرارتی مبدل صفحه ای می شود. این مبدل ها معمولا از راندمان حرارتی بالایی برخوردارند.

جنس لولهها معمولا از فولاد،استنلس استیل، مس و گاهی نیز از گرافیت یا تفلون است. جهت جلوگیری از برگشت آب، نصب یک شیر یک طرفه الزامی می باشد.

در مورد مبدل های حرارتی چه می دانید؟ به همین دلیل میزان انتقال حرارت افزایش یافته و بازده گرمایی مبدل بالا می رود.

در این مقاله قصد داریم ذره بینی برداریم و با آن به این قطعه پر کاربرد اکثر تجهیزات و تاسیسات ساختمانی و صنعتی نگاهی بکنیم، اصطلاحاً می توان مبدل حرارتی را دست راست سیستم های گرمایشی و سرمایشی در عمل خنک سازی و گرم سازی و تهویه مطبوع محیط دانست.

و انواع مختلفی همچون پلیت ضد زنگ و پر کربن را شامل می شود. پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدل های فن دار،بدون فن ، تک مبدل،دو مبدل ، سه مبدل ، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های 22000 تا 36000 اشاره نمود.

این مساله بسیار مهم است که براساس کاربرد و مورد مصرفی، گرید مناسب را انتخاب نمایید. مبدل حرارتی صفحه ای بریز در مقایسه با سایر مبدل های مشابه وزن و حجم کمتری را دارا می باشند. ​This c on te nt has  be en  done  with the he lp of G SA​ C᠎on​te nt Gen​erat or  Dem​ov er sion.

این مبدل حرارتی برای خنک سازی آب فوق العاده گرم به منظور صرفه جویی در انرژی به کار می رود.

مبدل حرارتی صفحه ای Alfa Laval مدل BaseLine برای محصولات لبنی، غذایی، نوشیدنی، دارویی، و سایر موارد بهداشتی کاربرد دارند.

واشر پلیت صفحه ایواشر پلیت صفحه ای برای استفاده در محبوبترین دستگاه به نام مبدل حرارتی بوده، با استفاده از این دستگاه می توان به راحتی از نشتی آب در محل های خاصی از مبدل حرارتی جلوگیری نمود.

یکی از این محدودیت ها عدم وجود آب کافی و یا حساس بودن محل مورد نظر به آلودگی آب و تاثیر آن بر محیط کار است و به همین خاطر در چنین مواردی به جای خنک کننده های آبی (مثل برج خنک کننده) از نوع هوا خنک استفاده می شود.

نمونه ای از این مبدل ها ، برج های خنک کن ، کولرهای آبی و گرم کن های موجود در نیروگاه های بخار می باشند .

طراحی مبدل حرارتی چگونه است؟ 2- مبدل های حرارتی نوع Regenerative: در این مبدل ، سطح جدا کننده سیال سرد و گرم ثابت نبوده و به طور متناوب قسمت هایی از سطح مذکور در معرض حرکت سیال سرد یا گرم قرار می گیرند.

مطلب پیشنهادی

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 اعتماد سازی فایل در نود 32 ورژن 12

اعتماد سازی در ادامه آنتی ویروس نود32 – اعتماد سازی پوشه در ادامه نود 32 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.