بررسی فرایند برش لیزر آلومینیوم صدرا لیزر (2) ایمن گستر 125

آنالیز فرآیند برش لیزر آلومینیوم صدرا لیزر (2) – ایمن گستر 125
برش لیزر آلومینیوم

صافی مرحله برش خورده: تهیه دستگاه پرتوافشان و تلفیق آن با مواقعی از قبیل تهیه اقتدار اشعه، گونه و فشار گاز مصرفی و هم شتاب برش لیزر آلومینیوم به صاف و صیقلی شدن سطح های برش خورده امداد متعددی میکند.

در ادامه برش با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده ملازم با اکسیژن هم به امداد لیزر میآید و عاقبت نسبت به برش نیتروژن قابلیت برش سطح های با قطر فراتر و با شتاب عمده وجود دارااست اما درعوض میزان مرغوب بودن برش نسبت به برش با نیتروژن پایینتر است.

همه فلزات پرتوهای لیزر را رفلکس می دهند اما هر کدام آستانه جذب معینی دارا هستند به همین شکل که آهن عادی پرتوها یا این که نور لیزر را عمده از آلومینیوم یا این که مس جذب می کند.

اما با همین ­حال از حیث محدودهی ظرفیت، تنوع زیاد بیشتری دارد. می توان گفت به صفر میرسانند پس برش لیزر آلومینیوم با دستگاههای مدرن هزینه بیشتری را در ادامه پی دارد.

ورقها یا این که صفحه ها فولادی ضخیم، معمولاً با دستگاه های لیزری CO2 برش دیتا می شوند چون همین دستگاه ها مهم اقتدار بیشتری نسبت به بقیه نوع های لیزری می باشند.

و به جهت تولید مثال اول و یا این که ایجاد انبوه قطعات گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد که از قطعات زیاد ریز گرفته تا ایجاد قطعات غولپیکر کاربرد دارد.برش لیزر فلزات اقتدار زیاد بالایی در ادامه برش متریال گوناگون و همینطور اعتنا زیاد دوچندان در ادامه محاسبه و برش نقشههای پیچیده را دارد.

رویه اره­کاری نواری به جهت برش آلومینیوم با قطرهای عمده از ۱۵۰ میلیمتر و ایجاد در ادامه مقیاس پایین، مطلوب است. ما‌درها از سیستم ایجاد کننده گاز نیتروژن به کارگیری می کنیم که منجر تولید برش ظریف تری در ادامه صفحه های آلومینیومی می گردد.

کارشناسان ما‌درها فراهم ارائه مشاوره تخصصی و راهنمای شما در ادامه تعیین دستگاه متناسب با نیاز شما هستند. پیشنهاد ما‌درها همین هست که حتماً قبل از تصویب پیشنهاد از کارشناسان حرفهای ما‌درها مشاوره مجانی بگیرید و جزئیات پروژه خویش را مطرح کنید.

در ادامه برش لیزر فلزات باتوجه به به کارگیری از اشعه لیزر زیاد كانونی به جهت برش فلزات تغییر و تحول دمای قطعه قبل و سپس از برش زیاد اندک هست همین دستور منجر نگهداری خاصیت مكانیكی و فیزیكی قطعه برشكاری شده به وسیله لیزر میگردد.

دیجی آلوم به شما اطمینان می دهد که بالاترین میزان مرغوب بودن کاری را با کمترین ارزش به جهت شما در ادامه حیث خواهد گرفت.

رادوکس مفتخر هست که اعلام نماید اکثری از مشتریان پس از تصویب او‌لین خرید کردن و به کارگیری از دستگاه ها به جهت توشه دوم و سوم خرید کردن از همین تیم را تجربه کردند و به یک خریدار همیشگی تبدیل شده اند که همین مسئله نشان از میزان مرغوب بودن بالا در ادامه کنار ارزش مطلوب و موقعیت ایده آلی هست که به جهت خریداران همین دستگاه آماده شده است.

اکثری از کمپانی ها به جهت برش آلومینیوم از گاز اکسیژن به کارگیری کرده که اعتنا به اندازه در ادامه برش از آن ها چشم نخواهد شد.

گاز کمکی معمولاً اکسیژن یا این که نیتروژن میباشد. اکثری از شرکتها به جهت برش لیزر ورق آلومینیوم از گاز اکسیژن به کارگیری نموده که اعتنا به اندازه در ادامه برش را نداشته و به جهت برش با اعتنا می بایست از گاز نیتروژن به کارگیری نمایند تا برش با اعتنا بالا و قابل اعتنا انجام شود.

و معمولاً به جهت برش بلوک­های بزرگی از صفحه ها آلومینیومی، گزینه به کارگیری قرار می­گیرد. رویه پلاسما می­تواند به جهت برش فلزاتی نظیر ورق­های آلومینیومی ، مسی و فولادی به وسیله یک مشعل پلاسما و میز آب گزینه به کارگیری قرار گیرد.

ارزش سرویس ها برشکاری بسته به حجم کار، گونه پروفیل، اعتنا برشکاری، رویه و راه و روش مدنظر مشتریان، تعداد و مقدار برشها، طرحهای منحصر به جهت برش از شیوه قابل انعطاف افزار کامپیوتری و بقیه عامل ها انتخاب میشود.

با اعتنا به این که با به کارگیری از برش لیزر آلومینیوم مقدار ضایعات فلزات به صفر می برسد و از طرفی شتاب تحویل سفارشات هم فراتر می رود ارزش برش لیزر آلومینیوم در ادامه مقایسه با دیگر رویه های برش فلزات مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.

برش لیزر فلزات جهت برش و اجرای طرحهای هندسی زیاد پیچیده به راحتی قابل به کارگیری هست مهم دورریز متریال زیاد پایینی هست اعتنا فوقالعادهای دارااست و همچین شتاب برش لیزری با دیگر روشهای برش کاری هم به هیچ تیتر قابل مقایسه نیست.

شتاب زیاد بالا، میزان مرغوب بودن مناسب و نازکی از گزاره مزیتهای برش لیزری فلزات و یا این که برش لیزر آهن هست در ادامه مقایسه با روشهای کهن میباشد.

در ادامه همین رویه فلز آهن به وسیله اشعه قدرتمند لیزر مطابق طرح گزینه حیث بریده میشود. در ادامه رویه برش لیزر آهن نیازی به قالبسازی نیست و انحصار طرح وجود ندارد و همه طرحهای پيچيده و نقشههای دو بعدی به راحتی قابل برش میباشند.

از آنجا كه سیستم كنترل برش لیزر با تکنولوژی CNC هست به راحتی می توان فایلهای برش لیزر طراحی شده به وسیله قابل انعطاف افزار AutoCad ،Artcam و بقیه نرمافزارهای طراحی صنعتی را به تیتر نقشه برش لیزری قطعات فلز به کارگیری نمود.

در ادامه برش لیزر استیل نیازی به قالبسازی نیست و انحصار طرح وجود ندارد و همه طرحهای پيچيده و نقشههای دو بعدی به راحتی قابل برش میباشند.

در ادامه برش های با پرسهای ضربه ای آلومینیوم بخاطر نرمی مقداری نادرست دارااست و از ضخامت اندک میگردد و به طولش بیشتر خواهد شد (اصطلاحا کش می آید) .

آلومینیوم جزو سری تیم فلزات سبک محسوب میشود، که به شکل ورقههایی با خواص انعطاف پذیری بالا ایجاد میگردد و مرحله براقی دارااست که در ادامه برابر زنگزدگی از مقاومت بالایی برخوردار است.

دستگاه لیزر فلزات نوع LF-H در ادامه اقتدار های 1000 الی 8000 وات ایجاد می شوند. برش لیزری فلزات تکنولوژی هست که از دستگاه لیزر به جهت برش فلزات به کارگیری می نماید و در ادامه صنعت های گوناگون قابل به کارگیری است.

زوش اره دیسکی جزو یکی از از دقیق­ترین و سریع­ترین روش­ها، به جهت برش آلیاژهای آلومینیوم به کارگیری از اره سرد دیسکی کاربیدی است.

برش لیزر آهن یکی از از سرویس ها تیم خیام لیزر است. یکی از از نکاتی که می بایست به آن اعتنا کرد؛ برش­کاری پلاسمای آلیاژهای آلومینیوم – لیتیوم در ادامه حضور آب است.

با اعتنا به آنچه ابلاغ شد برش لیزری ورق آلومینیوم از دارای فراوانی برخوردار هست و از دیر گشوده برش آن به رویه های گوناگون سنتی و مدرن انجام شده است.

می بایست اعتنا کرد که انواع گوناگون بهطور متمایز پایین اثر گذاری برش لیزر قرار میگیرند. و آنگاه آزمایشهای گزینه نیاز را بر روی قطعه انجام دیتا و نسبت به برطرف کردن مشکلات آن مبادرت کرد.

در ادامه تمام نیروی انسانی به جهت انجام برش لیزر آلومینیوم فقط در ادامه مواقعی گزینه نیاز هست که ورق های آلومینیومی می بایست بر بر روی دستگاه قرار دیتا شوند و یا این که قطعات برش خورده پس از برش از بر روی دستگاه برداشته شوند.

با به کارگیری از برش لیزر استیل دیگر شاهد حاشیه دار شدن نصیب های برش دیتا شده نخواهید بود و همین حیاتی ترین مزیت به کارگیری از برش لیزر استیل در ادامه برابر برش های مکانیکی قبلی است.

قابلیت به کارگیری در ادامه همه صنایعی که نیاز به برشی دقیق، دقیق و سوای رنجه و حاشیه بر روی متریالهایی نظیر آهن، استیل، برنج، آلومینیوم، برنز، فولاد و …

همچینی به جهت قطعاتی که نیاز به برشکاری دقیق دارا هستند برش لیزر بهترین آیتم موجود است. سرویس ها برش کاری آلومینیوم از گزاره خدماتی هست که به جهت سفارشی سازی همین فلز پرکاربرد به جهت صنعت های و مصارف گوناگون میباشد. Th​is ᠎data was ᠎do ne by G​SA  Content G᠎enerator Demoversion.

با کیفیتترین و پیشرفتهترین فناوریها جهت برش لیزر آهن در ادامه صنعت های گوناگون با تابش در دست گرفتن شده و تقویت شده اشعه لیزر انجام می شود.

برش لیزر آهن به وسیله تقویت اشعه لیزر انجام میشود. باکیفیتترین و پیشرفتهترین فناوریها جهت برش لیزر استیل در ادامه صنعت های گوناگون با تابش در دست گرفتن شده و تقویت شده اشعه لیزر انجام میشود.

در ادامه ادامه به اشکال روشهای برشکاری آلومینیوم جهت به کارگیری در ادامه صنعت های گوناگون میپردازیم. برش لیزری آهن امروزه جایگزین روشهای سنتی در ادامه برش آهن شده است.

اعتنا برش لیزر فلزات زیاد فراتر از روشهای شبیه هست و بسته به ضخامت قطعه فی مابین ۰٫۰۲ تا ۰٫۱ اعتنا قابل انتظار است.

چنانچه اقتدار دستگاه لیزر و اشعه ی لیزر بالا باشه، به به عبارتی مقدار شتاب برش در ادامه لیزر آلومینیوم نیز فراتر خواهد بود که همین فرآیند میزان مرغوب بودن و نازکی آخری فعالیت را ارتقاء میدهد.

هرچه اقتدار دستگاه فراتر باشد قابلیت فراتر بردن شتاب برش را آماده میآورد. دستگاه لیزر برش آلومینیوم از شروع آغاز عملیات برش تا نقطه نهایی کار، پرتو لیزر به صورت یکنواخت و مداوم متریال را برش میدهد، شتاب و اعتنا فعالیت ارتقاء مییابد.

تعیین اقتدار دستگاه و گازبرش و پارامترهای برش عمدتا بر مبنای کالا قطعه فعالیت و ضخامت آن شکل میپذیرد. در ادامه برش لیزر فلزات، نور لیزر خروجی یک مبداء پرتوان به محل برش ساماندهی شده و برروی مرحله کوچکی از قطعه فعالیت متمرکز میشود.

در ادامه برش لیزری فلزات فشار فیزیكی بر بر روی قطعه در ادامه هم اکنون برش وجود ندارد و در ادامه لبههای قطعه برش خورده به وسیله لیزر هیچگونه لهشدگی وجود ندارد.

به کارگیری از دستگاه لیزر فلزات چند مزیت مخصوص به شخص به جهت تولید و پردازش فلز دارااست که می تواند منجر صرفه جویی در ادامه دوران و به حداکثر رساندن گنجایش ایجاد شود.

میز کارهای واترجت می­توانند به جهت برش­هایی با طراحی و الگوهای پیچیده گزینه به کارگیری قرار گیرند. امروزه تیغه­های اره­ای با دندانه­های کاربیدی و پوشش­های خاص، برش­هایی با پوشش تمیز و صاف تولید می­کنند.

کمترین مقدار کرف (Kerf) یا این که باربرداری زمان برش آلومینیوم با به کارگیری از دستگاه برش لیزری فایبر، قابلیت برش المان های کوچک و با نازکی بالا تولید می شود.

سبکوزن بودن علاوه بر بالا بردن شتاب، مقدار مصرف سوخت را به شدت کمتر میدهد. در ادامه رویه اره­کاری نواری مدرن به اپراتور همین اذن را می­دهد که شتاب و مقدار برش را برنامه­ریزی کند.

به جهت قطعات فلزی به برهان دشواری برش به وسیله رویه های سنتی، به کارگیری از برش لیزر زیاد کاربردی بوده و برش فلزات با به کارگیری از برش لیزر آلومینیوم با شتاب و اعتنا بالایی انجام خواهد شد.

به جهت تولید قطعات آلموینیومی نیاز به برشکاری هست و برش لیزر آلومینیوم چند سال هست که به آیتم شماره یک برشکاری قطعات آلومینیومی تبدیل شده است؛ چرا که همین گونه برش مهم مزایای اکثری است.

برش لیزر آلومینیوم مهم مزایای متعددی نسبت به دیگر رویه ها است. همین رویه امکان برش تا ضخامت ۱۰۰۰ میلیمتر را دارد.

با همین وجود مصرف الکتریسیته عمده و هزینه تجهیزات جانبی نظیر فیلترهای گاز یا این که هوا می تواند هزینه های همین سیستم ها را ارتقاء دهد.

همینطور دستگاه های گزینه به کارگیری در ادامه برش لیزر آلومینیوم زیاد حیاتی در ادامه ارزش میباشند به عنوان مثال چنانچه از دستگاه های پیشرفته تری به کارگیری شود ممکن هست کمی هزینه ارتقاء پیدا کند.

او ادامه داد: به کارگیری همین دستگاه در ادامه بازار طلا و جواهر، پلاکهای دستگاههای صنعتی و قطعات اتومبیل هست که در ادامه همین حوزه کاربرد متعددی دارد.

تكنولوژی برش لیزر فلزات در ادامه تولید قطعات با تیراژهای نیکی چندان دوچندان انتخابی هوشمندانه و اما اقتصادی است. از آنجایی که آلومینیوم نسبت به فولاد ضد زنگ و بقیه فلزات قابل انعطاف خیس است، به زمان برش دردسرساز خواهد شد.

همینطور آلومینیوم مهم مرحله براقی هست و در گیر زنگ زدگی نمی شود. هدف همین تیم گردآوری و ارائه بهترین ها در ادامه جهان به مشتریان خویش از روز آغاز کار تا به امروز بوده هست و خواهد بود.

برش لیزر آلومینیوم در ادامه تیم خیام لیزر به شکل تماما حرفهای بر بر روی ضخامتهای گوناگون فلز آلومینیوم شکل میپذیرد. در ادامه واقع به جهت برش زدن و یا این که حتی حکاکی بر بر روی همین گونه متریال ها نیاز به تجربه زیاد متعددی وجود دارد.

دستگاه هایی که به جهت برش لیزر آلومینیوم گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد به طور کلی به دو جور دستگاه های اتوماتیک و همینطور تام اتوماتیک جور بندی میشود.

لیزر را به جهت برش اشکال قطعات فلزی یا این که غیرفلزی به کارگیری می کنند. تودی آلومینیوم با به کارگیری از رویه برش به وسیله ارههای مخصوص، اپراتورهای کارشناس و حرفهای ضمانت کننده میزان مرغوب بودن قطعات برش خورده آلومینیوم است.

میزان بریدگی­های تولید شده در ادامه همین روش، برابر یک سوم رویه اره­کاری دیسکی خواهد بود. برشهای لیزری از همین حیث تماماً مشابه میباشند که مسیر برنامهریزی شدهای را دنبال می‌کنند که از قبل انتخاب شده است، البته هنگامی که دوران برش فرا میرسد، تماماً مختلف است.

از تكنولوژی برش لیزر فلزات می توان به تیتر نمونهسازی قبل از ایجاد بر شالوده طرح گسترده قطعات با فرمت AutoCad به کارگیری كرد.

همین دستور تكنولوژی برش لیزر فلزات را در ادامه تولید قطعات حس زیاد با دارای میگرداند. همین بدان معناست که پرتو لیزر رفلکس شده به وسیله ورق آلومینیومی ممکن هست به چشمیهای درون لیزر برگردانده شده و سبب ساز زخم به لیزر شود.

کرف :کرف در ادامه واقع کوچکترین شعاع قابل برش را معین می کند که متعلق به ضخامت ورق بوده و خوبتر هست در ادامه طراحی حیث شود.

مثل ورق های نازک، در ادامه همین جور از ورق ها هم آهن ساختمانی یا این که کربن استیل و استنیلس استیل از متداول ترین فلزات مورداستفاده در ادامه صنعت هستند.

مطلب پیشنهادی

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 اعتماد سازی فایل در نود 32 ورژن 12

اعتماد سازی در ادامه آنتی ویروس نود32 – اعتماد سازی پوشه در ادامه نود 32 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.