انواع کاتالوگ فن زیلابگ تشکر

اشکال کاتالوگ فن زیلابگ – تشکر
فن زیلابگ 2, فن زیلابگ اصفهان, فن زیلابگ کرمانی, فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ مشهد, فن زیلابگ ۳۰, فن زیلابگ قیمت, فن زیلابگ 50 سانت, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن تانژانت زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, فن زیلابگ چینی, فن حلزونی زیلابگ, خرید فن زیلابگ, فن زیلابگ دیجی کالا, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, فن رادیال زیلابگ, فن زیلابگ لاله زار, زيبا گل, زلفاته خم خم, ز پیچاپیچ زلفت, فن سانتریفیوژ زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, سایت فن زیلابگ, شرکت فن زیلابگ, فن صنعتی زیلابگ, قیمت فن صنعتی زیلابگ, فن طرح زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فروش فن زیلابگ, فروشگاه فن زیلابگ, مشخصات فنی فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ کاتالوگ, فن بین کانالی زیلابگ, زیبه گل, مشخصات فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, نماینده فن زیلابگ, فن های زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 630s

پروانه و حفاظ محکم فلزی پوشش داده شده با رنگ الکترواستاتیک که باعث محافظت بدنه فن در برابر شرایط بد آب و هوایی و عوامل خورنده شیمیایی می شود.

فن زیلابگ 2

پروانه: پروانه و حفاظ محکم فلزی پوشش داده شده با رنگ الکترو استاتیک که باعث محافظت بدنه فن در برابر شرایط بد آب و هوایی و عوامل خورنده شیمیایی می شود.

فن سانتریفیوژ زیلابگ

1- بدنه از جنس ورق فولادی با روکش رنگ پودری الکترو استاتیک می­باشد که در مقابل آسیب­های ناشی از عوامل جوی و یا خوردگی مقاوم است .

سیستم های برودتی که مجهز به کندانسور هوا خنک هستند و نیاز به کارکرد در فصول سرد سال دارند در معرض آسیب به علت افت فشار خط مایع هستند که برای حل این مشکل باید از تجهیزاتی استفاده کرد که فشار خط مایع را در محدوده مناسب کنترل کنند، این مساله به ویژه در دستگاه هایی که از شیر انبساط ترموستاتیکی یا لوله مویین استفاده می کند .بروز می کند ، زیرا شیر های انبساط ترموستاتیک و لوله های مویین به دلیل کنترل های ساده تردر ساختار خود به اختلاف فشار خط مایع و فشار اواپراتور که ناشی از فشار تبخیر است حساس تر هستند.

نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان

کندانسور جزیی از قطعات سیکل برودت می باشد که وظیفه دارد گرمای جذب شده به وسیله ی مبرد را که طی فرآیند تبخیر جذب شده است به محیط دفع کند که البته به این گرما گرمای ناشی از فرآیند تراکم را نیز باید اضافه کنیم همین امر موجب میشود سایز کندانسور در مقایسه با دیگر اجزای سیکل برودت بزرگتر باشد .از آنجایی که گرمای دفع شده در دمای بالا و فشار بخار بالا تا نقطه ی اشباع مبرد افت می کند و بخار داغ به مایع تبدیل می شود نام این مبدل کندانسور نام گذاری شده است .

ز پیچاپیچ زلفت

در کندانسور تعداد یک تا 10 فن به کار می رود که قطر مناسب آن ها بین 35 تا 50 سانتی متر می باشد.

فن سیرکوله فن زیلابگ اره ای یا جت فن مناسب گلخانه موجب متعادل سازی هوای گلخانه شده و تعداد دفعات تجدید هوا در گلخانه هایی که از فن سیرکوله گلخانه استفاده می کنند، به دلیل سیرکوله هوای داخل گلخانه به صورت مداوم، افزایش می یابد.

اشکال هواکشها، هیتر جت و پنجره اینلت از محصولات این شرکت است. فن های گریز از مرکز نیز به ورودی برق بیشتری احتیاج دارند.

فن گریز از مرکز در سال 1832 توسط مهندس نظامی ژنرال الکساندر ساب بلوکوف از ارتش امپراتوری روسیه امپراتوری روسیه اختراع شد.

همچنین با خرید در دوران جشنواره تخفیف های نو بهار می توانید علاوه بر تخفیف ویژه از 18 ماه گارانتی محصول نیز برخوردار شوید.

فن زیلابگ 50 سانت سه فاز

فن آکسیال زیلابگ از جمله هواکش های صنعتی است که جریان هوا در آن موازی با جهت محور پروانه فن بوده و به عنوان یک نوع کمپرسور ، می تواند فشار هوایی که از میان آن می گذرد را افزایش دهد.

فن زیلابگ چینی

موتور فن زیلابگ اره ای سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن هادر سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده(فن های یختچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلاس های عایق بندی حرارتی موتور فن های سری FTP از نوع B و F بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 است.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 3920 مترمکعب بر ساعت می باشد.

فن زیلابگ مشهد

سانتریفیوژ 14 سانت زیلابگ دوطرفه دارای قطر پروانه 140 میلی متری بوده و ولتاژ آن تکفاز 220V است. فن زیلابگ (AXIAL FANS FROM ZIEHL-ABEGG) دارای پره های فلزی می باشد.

دریافت گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی توسط کمپانی زیلابگ بیانگر مطابقت آن با استانداردهای روز و کیفیت بالای آن می باشد.

کنترلر و نمایشگری هم که روی دستگاه نصب می شود یا کنترلر CAREL ایتالیایی است و یا LOGO SIEMENS که CAREL کیفیت و قیمت بالاتری دارد.

محل ستقرار کمپرسور بر روی شاسی، قابلیت جابجایی و نصب اشکال کمپرسور را دارد . فن های سانتریفیوژ استوانه ای زیلابگ دارای پروانه از نوع فوروارد هستند که قابلیت تولید جریان هوا با حجم بالا و فشار کم را دارا می باشند.

فن زیلابگ قیمت

فشار جریان هوایی ورودی با چرخ فن افزایش می یابد ، مجموعه ای از تیغه ها که روی یک توپی دایره ای سوار شده اند.  Th​is content was ᠎do ne ᠎by GSA Conte​nt  Generator Dem over sion!

نماینده فن زیلابگ

هواکش ها که به فن نیز شهرت دارند از یک پروانه تشکیل شده اند که جریان هوا را هدایت می کند.

فن یا در واقع هواکش صنعتی باید بتواند هوای آلوده را از محیط خارج کند و هم هوای سالم و تمیز را به داخل هدایت نماید تا برای کارکنان و افراد حاضر در محیط فضای سالمی را فراهم سازد.

این کمک می کند تا جریان هوای فشار بالاتری نسبت به فن های محوری ایجاد شود. پروانه : این قسمت کلیدی ترین جزء هواکش می باشد و وظیفه ی به جریان انداختن هوا را به عهده دارد.

خرید فن زیلابگ

کارخانه لوازم خانگی لونا در شهرک صنعتی خرمشهر قرار دارد. جنس قطعات عاملی تعیین کننده در طول عمر اشکال تجهیزات تهویه صنعتی و خانگی است.

کاهش فشار خط مایع منجر به عدم تغذیه صحیح اواپراتور می شود ، تغذیه نا منظم اواپراتور خصوصا در کویل های تهویه ای باعث تشکیل برفک بر روی سطح کویل میشود که کنترل رطوبت را غیرممکن می کند همچنین سرعت پایین مبرد و فشار کارکرد پایین تر اواپراتور موجب می شود که روغن در حین عبور از اواپراتور در داخل اواپراتور گیر بیفتد که در نتیجه ی این امر کمپرسور با کسری روغن مواجه می شود .

نمایندگی فن زیلابگ در تهران

همچنین فاصله بین لوله­ها طوری طراحی شده که بهترین تناسب بین حجم مبرد در گردش و سطح تبادل ایجاد گردد.

فن کندانسور؛ این فن ها در واقع با هدف خنک سازی مبرد خروجی از کمپرسور بر روی کندانسور نصب میشوند و تعداد آن ها به ظرفیت کندانسور و فضای سردخانه بستگی دارد.

دو نوع اصلی فن ، فن های محوری و فن های گریز فن زیلابگ از مرکز وجود دارد. در صورتی که فن توان کافی برای کشیدن و پرتابه ی هوا نداشته باشد، نیاز به استفاده از فنهایی با تعداد بالا وجود دارد که هزینه هایی اضافی برای اپراتور بهمراه خواهد داشت.

فن حلزونی زیلابگ

تیغه هایی که به دور یک محور می چرخند ، هوا را به موازات آن محور می کشند و هوا را در همان جهت خارج می کنند.

به دلیل اینکه صدای موتورهای 2800 دور در دقیقه بسیار زیاد است معمولاً از موتور 1400 دور و در بعضی از مواقع از موتور 900 دور استفاده می شود، چرا که از نظر مصرف برق و صدا بهترین انتخاب می باشند.

همچنین فن های سردخانه را بر اساس شکل پروانه، قطر پروانه، تعداد پره و دور موتور در مدل های متنوعی تولید می کنند.

به دلیل جریانهای هوای فشار بالا با فشار کم که ایجاد می کنند ، فنهای محوری بهترین کاربرد را برای کاربردهای عمومی دارند.

فن های محوری جریان هوا را با دبی زیاد ایجاد می کنند ، به این معنی که حجم زیادی جریان هوا ایجاد می کنند.

همان طور که مقدار جریان هوا، یکی از مؤلفه های اصلی در انتخاب یک فن است، نگهداری از آن هم فاکتوری است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

فن زیلابگ 50 سانت

فن های سانتریفیوژ هوا را به صورت شعاعی حرکت می دهند – جهت هوای جریان یافته به بیرون ، معمولاً با 90 درجه از جهت هوای ورودی تغییر می کند.

Pelonis Technologies، Inc. (PTI) ، بیش از 25 سال یک رهبر جهانی در فن فن ، هر دو فن محوری و سانتریفوژ تولید می کند.

فن زیلابگ دیجی کالا

به همین دلیل ، ما فن محوری AC سری PM1225-7 را ایجاد کردیم. مسلما قیمت فن کندانسور ebm آلمانی بیشتر از زیلابگ چینی است و فرض را بر این بگیرید که چیلر ۳۰ تن مورد نظر قرار است در یک پروژه مسکونی مورد بهره برداری قرار بگیرد.

موتور فن زیلابگ چین از نوع “فن با روتور بیرونی” بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

فن سه فاز زیلابگ

موتور فن های هواکش زیلابگ چین از نوع “فن با روتور بیرونی” بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

سری هواکش های آکسیال زیلابگ FTP4 از فن های کندانسوری پیشنهادی البرز فن می باشد که در دو مدل ۶D-710S-180/75-G و ۶D-710S-180/75-B به بازار عرضه می شوند.

فن زیلابگ آلمان

در شرایطی که فضا و ظرفیت اجازه دهند سعی می شود تا حد امکان کندانسور دارای ردیف لوله های کمتری باشد به این دلیل که هوای عبوری از هر ردیف لوله در مرحله ی بعدی ظرفیت کمتری جهت پذیرش حرارت دارد و این امر موجب کاهش ظرفیت کندانسور می شود و راندمان آن را در مقایسه با کویل کندانسوری با همین ابعاد کاهش می دهد.

بدنه بر حسب نیاز و سفارش مشتری میتواند از اشکال گالوانیزه،روغنی و یا استیل همچنین پروانه نیز از اشکال گالوانیزه،استیل ویا پلی امید الیافدار انتخاب شود،که دارای بالانس کامل از نوع استاتیک و دینامیکی میباشد.شافت،یاتاقان و تسمه نیز از بهترین نمونه ها استفاده میگردد تا میزان استهلاک به حداقل ممکن برسد.

بنابراین کاملاً باید بالانس بوده و زاویه قرار گیری آن ها یکسان باشد. کاربرد فن سانتریفیوژ زیلابگ یا فن گریز از مرکز در مواردی است که باید هوا از طریق کانال جا به جا شود؛ همچنین برای محیطهای دارای هوای ناخالص ، کثیف و دمای بالا مناسب هستند.

سایت فن زیلابگ

نکته دیگر توان مصرفی، بازدهی و میزان هوای خروجی است که باید با نیازهای مکان مورد نظر، هماهنگی داشته باشد.

فن سردخانه زیلابگ

دومین نکته در نظر گرفتن محل نصب است. این مدل هواکش صنعتی زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 2 کیلوگرم است که نسبت به قیمت فن زیلابگ آلمان مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.

میدانید که این فنها بین کانالها قرار می گیرند و میتوانید آنها را به راحتی تنظیم نمایید. آنها اغلب با راه اندازی یک باشگاه، وبلاگ نویسی یا تبلیغ موضوع مورد علاقه خود، فن زیلابگ 50 سانت اشتیاق خود را نشان می دهند.

فن زیلابگ اصفهان

زیلابگ یک برند تولید کننده فن آکسیال و سانتریفیوژ ایرانی است. شرکت ماکان فن یکی از برندهای ایرانی و تولید کننده محصولات تهویه هوا است.

فن رادیال زیلابگ

شرکت فن ایران دارای چهار دهه سابقه در تولید اشکال تجهیزات جابهجایی هوا در سطوح سنگین، صنعتی و با قدرت بالا است.

مشخصات فن زیلابگ

شرکت صبا تصویر کیمیا صاحب برند تیراژه دارای سابقه ۳ دهه فعالیت تولیدی در ایران است. این شرکت که بزرگترین تولید کننده لامپ در ایران است، در زمینه تولید اشکال لوازم برقی از جمله: هواکش، پنکه، ماشین لباسشویی و تجهیزات تصفیه هوا نیز فعالیت دارد.

در دنیای تهویه هواکش جایگاه ویژه ای دارد. در سال ۱۳۶۸ این شرکت کار خود را به تولید تجهیزات دمنده هوا صنعتی گسترش داد.

به کار می روند. عملیات تهویه و خنک کاری در این سیستم ها توسط هواکش مخصوص گلخانه و مرغداری و پد سلولزی گلخانه تامین می شود.

به طور کلی هواکش ها را می توان به دو دسته هواکش صنعتی و هواکش خانگی تقسیم کرد و در سطح بعدی هر کدام را در دسته ای گنجاند.

آرایش مثلثی لوله ها باعث می­شود که هوا با تمام سطح لوله­ها در تماس باشد . اختلاف آنها باعث می شود که هر کدام برای کاربردهای مختلف مناسب باشند و مشتریان در بعضی از موارد مشخص نیست که کدام نوع فن مناسب ترین نیاز آنها است.

این کمپانی، فن مخصوص خود را که منحصرا برای گلخانهها و مرغداریها طراحی شده، ارائه میدهد. گروه صنعتی الوند در سال ۱۳۶۳ کار خود را با هدف تولید قطعات ماشینآلات نساجی آغاز کرد.

آنها برای کار به ورودی کم انرژی نیاز دارند. با نصب یک فن در گلخانه، رطوبت کافی برای گیاهان تامین میشود.

برای کمک به رفع این سردرگمی ، در اینجا تجزیه و تحلیل اشکال فن ها ، مزایا و کاربردهای آنها آورده شده است.

اما هواکشهای صنعتی دارای پروانههایی با مقاومت بالا در برابر خوردگی و از جنس اشکال فلزات و آلیاژها هستند. این فن­ها مجهز به سیستم محافظ حرارتی در برابر بار اضافی و همچنین توری محافظ مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی است.

این شرکت با رعایت استانداردهای جهانی موفق به کسب گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 9001 و ISO 9002، تندیس حمایت از مشتری، استاندارد ملی ایران، لوح تقدیر و گواهینماه CE گردیده است.

این شرکت همچنین موفق به دریافت گواهینامههای ایزو ۹۰۰۱ و ۹۰۰۲ و گواهینامه کیفیت اروپا شده است. اگر به دنبال تهیه و خرید با کیفیت و اورجینال این محصول هستید، سلام سرما بهترین انتخاب در میان شرکتها است.

هواکش بین کانالی که در این بخش به شما معرفی می کنیم زیلابگ است. شدت صدای سانتریفیوژ 14سانت دوطرفه زیلابگ 56Db بوده و وزن آن 6 کیلوگرم است.

سرعت این دستگاه 1800دور در دقیقه بوده و رنج هوادهی آن 300 مترمکعب بر ساعت است. جعبه برق با کلاس حفاظتی IP66 جهت نصب سیم برق فن­ها ، بر روی کندانسور تعبیه شده است.

تیراژه اکنون تولید کننده محصولاتی است مانند: محافظهای صوتی و تصویری، یخچالهای خانگی و صنعتی، اشکال هواکش و کولرهای گازی.

این شرکت در سال ۱۳۶۴ تاسیس شده است و تولید کننده محصولاتی مانند: پریزهای سیار برق، محافظ برق، کلید و پریز، ترمینالهای ریلی و هواکش است.

مطلب پیشنهادی

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 اعتماد سازی فایل در نود 32 ورژن 12

اعتماد سازی در ادامه آنتی ویروس نود32 – اعتماد سازی پوشه در ادامه نود 32 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.