ارائه سایت گلاس کستل سی پلاس

در یک نوع تقسیم بندی می­توان سایت گلاس­های قابل نصب روی خطوط را به دو دسته کلی تمام دید (دید 360 درجه دور تا دور- 360 View Flow Indicator) و دید از درون شاخص جریان تقسیم بندی کرد.

سایت گلاس کستل

نمایشگر رویت جریان که بر روی خط سیستم برودتی نصب میشود. سایت گلس در سیستم تبرید در مسیر مایع پر فشار دقیقا قبل از اکسپشن ولو و بعد از وسایل جانبی دیگری که بین کندانسور و شیر انبساط وجود دارد نصب می گردد.

خرید سایت گلاس کستل

سایت گلاس را باید در مسیر مایع تعبیه کرد به طوری که قبل از شیر انبساط بوده (اکسپنشن ولو) و بعد از هر وسیله جانبی در خط مایع، باشد.

سایت گلاس کستل در یک سیکل تبرید در خط مایع قبل ازشیر انبساط و بعد از هر وسیله جانبی دیگر خط مایع، نصب می شود.

از نقصهای موجود در سیستمهای تبریدی میتواند مواردی همچون نشت در سیستم مبرد، افت فشار بیش از حد در فیلتر­های نصب شده و یا مسدود شدن یکی دیگر از تجهیزات باشد.

سایت گلاس کستل

عینک دید ساده می تواند یک لوله پلاستیکی یا شیشه ای باشد که از یک انتها به قسمت زیرین مخزن و از طرف دیگر به قسمت بالایی مخزن متصل شود.

در صورت وجود کف و حباب در مبرد و مشاهده آن از طریق این ابزار ، نشان از وجود مشکل و یا اختلال در کاردکرد صحیح یکی از قسمت ها در سیستم برودتی ست.

اگر روغن داخل سیستم را که از شیشه سایت گلاس درصورت تمیزی کاملا دیده میشود ببینیم باید بی رنگ بوده ویا اگر رنگ روغن روشن متمایل به قهوه ای باشد روغن سالم و اگر رنگ آن تیره باشد روغن باید تعویض گردد.

برای مثال اگر رنگ روغن بی رنگ و یا روشن متمایل سایت گلاس کستل به قهوه ای باشد پس روغن سالم است.

همچنین از روی تغییر رنگ مایع وسط این قطعه می توان میزان نفوذ رطوبت به سیستم را شناسایی نمود. حرکت سیال، رنگ و میزان شفافیت سیال و نیز رطوبت موجود در دستگاه برودتی از سایت گلاس ها استفاده می شود. This  data w᠎as gener᠎at᠎ed by G SA C ontent Gen᠎er at᠎or DE᠎MO!

رنگ سبز فسفری: سیستم مشکل دارد. به صورت نمونه در زمانیکه اپراتور، مایع کف آلود را در سایت گلاس مشاهده می­نماید به راحتی از وجود ایراد در سیستم باخبر می­شود.

 This post h᠎as ​been do ne with GSA ​Content  Ge nerato r DEMO.

به راحتی از وجود ایراد در سیستم باخبر می­شود. صنایعی مانند غذا و نوشیدنی ، تقطیر و دم کردن از عینک بینایی در کل سیستم خود استفاده می کنند و برای مشاهده مایعات موجود در فرآیند خود به آنها اعتماد می کنند.

سایت گلاس (Sight Glass) تجهیزی برای عبور سیال است که با به کار گیری از شیشه­ های درنظرگرفته شده قابلیت مشاهده حرکت سیال، رنگ و واحد سنجش شفافیت آن وجود داراست.

البته بایستی این نکته را در نظر داشت که نشان دهنده های رطوبت قدیمی در صورت کار با مبرد های گروه HFC و روغن پایه پلی استر POE دقت لازم را نخواهند داشت. Th​is a᠎rticle has  been w ritten ​by GSA Conte᠎nt Gene ra᠎to r  DE​MO᠎.

هدف گروه ما ، ارایه بهترین خدمات و محصولات مربوط به حوزه چیلر و قطعات یدکی چیلر میباشد . بازگشت کالا و محصولات فروشگاه در بسته بندي ارسال شده جهت استفاده از ضمانت از سایت گلاس کستل روزه کالا، لازم است که جعبه و بسته بندي ارسالي کالا را تا پايان ?

قیمت سایت گلاس کستل

برخی از کارخانجات نشانگرهای مکانیکی بر روی محصولات خود قرار میدهند که میتواند یکی از مدلهای Finger، Ball، Propeller، Flapper یا Integral Spout باشد.

سایت گلاس کستل ایتالیا

سایت گلاسها دارای دستهبندی و انواع مختلفی هستند که هر کارخانه با توجه به تجهیزات و خط تولید خود میتواند یک یا چند نوع از آن را تولید کند.

با توجه به اينکه خريد از سايت و ثبت سفارش شما هزينه بر و مستلزم زمان است خواهشمند است در خريد و ثبت سفارش خود دقت لازم را بنماييد.

سال سابقه از تخصصی ترین سایت های کشور در حوزه تامین تجهیزات صنایع برودتی همواره آماده خدمت رسانی سایت گلاس کستل به شما مشتریان گرامی میباشد.

لوله سایت گلاس در آب نما ها و صنایع آزمایشگاهی برای دیدن مایع عبوری از داخل آن می باشد چرا که اگر مبرد داخل سایت گلاس به صورت حباب دار و کف آلود سفید باشد نشانه آن است که سیستم دارای مشکل می باشد.

این کوکی ها برای ارائه خدمات از طریق وب سایت ما و استفاده از برخی از ویژگی های آن کاملاً ضروری هستند.

این ورق ها ویژگی های زیادی دارند که از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سایت گلاس ها در خط جریان موارد استفاده متعددی دارند؛ این قطعه سایت گلاس کستل ایتالیا در حفظ سلامت و طول عمر کمپرسور نقش مهمی دارد.

در موارد نادر در صورتي که کالاي سفارشي مستلزم مدت زماني بيش از يک ماه باشد، با شما هماهنگ خواهد شد.

این کوکیها به طور خاص برای ارائه خدمات در دسترس از طریق وب سایت و استفاده از برخی از ویژگیها ضروری است.از آنجا سایت گلاس کستلکه این کوکیها برای ارائه وبسایت ضروری است، شما نمیتوانید از آنها بدون تاثیر بر عملکرد وبسایت خودتان، خودداری کنید.

وب سایت گلاس های مشتمل بر روتور یا این که پروانه قابلیت و امکان نصب در خطوط افقی و عمودی را دارا هستند و اگر به فعالیت میروند که دبی سیال ذیل نباشد تا بتواند پروانه را به جنبش در بیاورد.

با استفاده از این ابزار هنگام تمیزکاری و شستشوی خطوط متوجه باقیمانده و مواد خارجی غیر معمول می شوند و با استفاده از سایت گلاس کستل می توان میزان باقی مانده رسوب و مواد اضافی را مشاهده و تمیز کاری را تا زمان تخلیه کامل ادامه داد.

عینک های دیداری پس از نصب ، به عنوان پنجره ای عملگرها را قادر می سازد تا فرآیندهای داخل مخازن ، لوله ها ، راکتورها و شناورها را مشاهده کنند.

دید از درون نمایشگر جریان که دارای 2 نوع یک طرفه دید و دو طرفه دید می باشد، تقسیم می شود.

در بعضا وبسایت گلاس ها از rotor یا این که پروانه به کارگیری می گردد که امداد به تشخیص جهت جریان سیال و شدت آن می نماید.

عکس – ایسنا ورزشکاران در مسابقات گاهی نمیتوانند خود را کنترل کنند که نتیجه آن بروز درگیری بین دو بازیکن یا دو تیم میشود.

سایت گلاس (sight glass) یا شیشه رویت، وسیله ای جهت مشاهده حرکت، رنگ و میزان شفافیت مایع عبوری از آن است.

این وسیله یک وسیله مفید و ضروری در هر چرخه تبرید ست که به وسیله آن میتوان از وجود رطوبت، خرابی ها و گرفتگی ها در سیستم برودتی، خبردار شد.

همان طور که ذکر شد، سایت گلس در سردخانه وسیله ای برای رویت سیال در سیستم می باشد و به وسیله مشاهده می توان از وجود رطوبت و برخی خرابی ها در سیکل تبرید با خبر شد.

سایت گلاس کستل یا شیشه رویت، وسیله ای جهت مشاهده حرکت، رنگ و میزان شفافیت مایع عبوری از آن است.

در خطوط نیازمند به روغن کاری، رنگ روغن، اتمام روغن و وضعیت آن قابل تشخیص است. شاخص تشخیص رطوبت سایت گلاس کستل ساخت کجاست جوشی SGI22S از حالت بدون رطوبت که سبز رنگ است به رنگ زرد تغییر می کند که حداقل غلظت آن در دمای دمای ۲۵ و ۴۳ درجه سانتی گراد ۳۰۰ و ۵۰۰ پی پی ام گزارش شده است.

نوع شیشه ای که در ساخت عینک دید استفاده می شود یا شیشه آهک سودا یا شیشه بوروسیلیکات است که این به دلیل استحکام آنها است.

فلزات مورد استفاده معمولاً نوعی فولاد ضد زنگ هستند ، این مواد به دلیل استحکام انتخاب می شوند. در طی پاک کردن خطوط، سایت گلاس ­ها قابلیت مشاهده ­باقیمانده و مواد خارجی غیر معمول را مهیا می­سازد.

3-در هنگامی که خطوط حرکت سیال در چرخه مبرد در حال تمیزکاری است، سایت گلس کستل قابلیت مشاهده مواد خارجی غیرمعمول و مواد باقی مانده را فراهم می کند.

این قیمت سایت گلاس دستگاه از یک لنز شیشه ای که درون رینگ فی قرار دارد، ساخته شده و از نشت مبرد جلوگیری می کند.

شیشه دید دایره ای – صفحه شیشه ای دایره ای شکل که از طریق آن یک اپراتور می تواند داخل یک کشتی را مشاهده کند.

هنگام نگاه کردن به سایت گلاس بایستی شیشه آن کاملا شفاف و بدون حضور حباب دیده شود. شیشه دید یک لوله شفاف است که برای مشاهده سطح مایع موجود در یک مخزن یا دیگ بخار استفاده می شود.

در این تیپ به دلیل حالتیکه در ورودی می­باشد یک جت از سیال تشکیل می­شود که باعث شده حرکت، شفافیت، رنگ و شرایط سیال به خوبی قابل رویت باشد.

در این تیپ نیز جهت جریان سیال و اندازه آن به صورت تقریبی قابل حدس زدن می­باشد. از این تیپ نشانگر در خطوط عمودی و با سیالی که جهت حرکت آن از پایین به بالا می­باشد استفاده می­ شود.

وظیفه اصلی سایت گلاس کستل نظارت بر سیال سرده کننده در خط مایع یا صفحه شیشه به منظور تشخیص میزان شفافیت و رنگ و حرکت آن در کمپرسورهای سیستم های تهویه مطبوع می باشد.

بوسیله این سایت گلس میتوان میزان شفافیت و رنگ و حرکت ماده مبرد را در چرخه تبرید مورد بررسی قرار داد.

به طور مثال می­توان رنگ سیال را در قسمت­های مختلف خط با یکدیگر مقایسه کرد. درواقع با استفاده از سایت گلاس­ها، می­توان شیر­ها، صافی­ها، مبرد­ها و تله بخار­های مسدود شده را تشخیص داد.

سایت گلاس ها دارای انواع مختلفی هستند که بعضی از آنان rotor یا پروانه (impeller) دارند این پروانه به تشخیص جهت جریان سیال و شدت آن کمک کرده و بخش مهمی در سایت گلاس به حساب می آید..

اگر مغايرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، سایت گلاس کستل يا مشخصات درج شده روي بسته بندي، بايد کالا در شرايط اوليه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

این دو برند از تولید کنندگان قطعات و لوازم برودتی هستند و در بازار جهانی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.

سایت گلاس کستل در دو نوع مهره ای و جوشی در بازار به فروش می رود. با عرض پوزش کلیه قیمت ها در حال بروزرسانی می باشد، لطفا جهت استعلام قیمت خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

یا شیشه های سایت گلاس که بر روی مخازن و تانک ها نصب میشود. سایت گلس ها دارای انواع متنوعی هستند که در دسته بندی های مشخص قرار داده شده اند.

یک. مشخص کردن میزان نفوذ رطوبت به سیستم با تغییر رنگی که توسط نشانگری که در وسط سایت گلس قرار دارد.

جریان بینایی – شیشه دید بصورت خطی که اجازه می دهد جریان سیال در یک خط لوله مشاهده شود. در صورت کارکرد صحیح سیستم، مبردی که به صورت مایع در جریان است در سایت گلس به شکل ستون جامدی ازمایع رویت می شود.

سایت گلاس از تجهیزاتی است که کاربرد آن در ساختار سیستم های برودتی بسیار مفید می باشد. روغن های معدنی مانند HCFC کاربرد دارند.

مطلب پیشنهادی

لیبل پشت چسبدار تهرانسری

برچسب هاي دارايي لیبل پشت چسبدار بادوام با فيلم فلزي تقويت شده با آلومينيوم فيلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.