اجزای تشکیل دهنده سردخانه فن سردخانه خارجی

اجزای تشکیل دهنده سردخانه – سوز و سرما سازان اسپادانا
فن سردخانه , فن سردخانه خارجی, قیمت فن سردخانه ای, قیمت فن اواپراتور سردخانه, فن سردخانه ای زیلابگ, خرید کردن فن سردخانه, فروش فن سردخانه, قیمت فن کندانسور سردخانه, فن سردخانه صنعتی, فن کندانسور سردخانه, فن سردخانه سه فاز, فن سردخانه سه فاز, فن سردخانه زیلابگ, قیمت فن سردخانه ای دمنده, موتور فن سردخانه, فن کویل سردخانه, مشخصات فنی سردخانه, فن سردخانه ای, خرید کردن فن سردخانه, سردخانه ثابت, چلم و سردخانه را, فن سردخانه صنعتی, فروش فن سردخانه, قیمت فن سردخانه ای, فن کندانسور سردخانه, سردخانه ها

از گزاره گونه ماده عایق بندی سردخانه، ضخامت عایق بندی ها، تعیین و گونه تجهیزات به فعالیت رفته در ادامه تولید سردخانه، موقعیت آب و هوایی منطقه، مقدار تهویه هوای سردخانه، تعداد بارهای ورود و خروج به سردخانه و مواقعی از همین دست.

قیمت فن سردخانه ای

دارای تولید سردخانه به حدی هست که یکی از از معیارهای سنجش رویش فن آوری در ادامه یک کشور، تعداد واحدهای صنعتی انجماد مواد غذایی و سیستم های حمل و نقل سردخانه دار و سردخانه های مراقبت می باشد.

چنانچه کندانسور فن داشته باشد به آن هوا خنک گفته می شودو چنانچه از گونه راحت اند تیوب (پوسته و لوله) باشد به آن آب خنک گفته می شود که معمولاً در ادامه چیلرهای سردخانه ای از کندانسور هوا خنک به کارگیری می شود.

همین موتور به طور همیشگی و سوای توقف فعالیت می نماید و به این برهان از فن های قوی از گونه دمنده و یا این که الکتروژن به جهت خنک سازی آن بهره گیری شده است.

فن کندانسورهای سردخانه ای ذیل صفر و بالای صفر معمولاً از گونه مکنده آکسیال می باشد، در ادامه کنددانسور و آواپراتور مدام فن از رویل کویل ها هوا را می مکد و هوا را بر روی کویل فوت نمی کند. ᠎Th᠎is data h as be en gen er᠎ated by G SA Con tent G en er ator DE​MO!

فروش فن سردخانه

از طرف دیگر چنانچه سردخانه متناسب با نیاز ما‌درها ساخته نشود و کوچکتر از حد گزینه حیث باشد، در ادامه ادامه نقص‌ ساز خواهد شد.

قیمت فن اواپراتور سردخانه

به جهت نمونه چنانچه قصد احداث یک سردخانه مراقبت میوه را داشته باشید، دستکم و حداکثر دمای محیط، مکان تولید سردخانه از حیث تابش نور آفتاب، موقعیت آب و هوایی و مقدار رطوبت هوا و …

فن سردخانه زیلابگ

به جهت نمونه سردخانه ای که در ادامه یک فضای صنعتی یا این که نصفه صنعتی گزینه به کارگیری قرار می گیرد، با سردخانه ای که در ادامه مرغداری ها احداث می شود یا این که سردخانه ای که به جهت مراقبت میوه و سبزیجات طراحی و ساخته می شود، به طور انقطاع مختلف است.

فن سردخانه سه فاز

درود شوهر من به طراوت فوت شده و چندین روز سپس آبجی شوهرم خواب دید که کنار قبر شوهرم دراز کشیده و همسرم خوش لباس و لبخند زنان کنارش ایستاده و حرف میکنن همسرم به خواهرش گفت تو هر قبر یک چراغ گذاشتن واینکه اون عمده وقت ها خوابه و هنگامی دیده هاشو گشوده میکنه روبروش یک برگه است که نمیتونه ببینه چی توش نوشته.چندتا سوال ازش پرسید که شوهرم خموشی کرد و پاسخ نداد.یه دفعه دید که دخترم کنار شوهرمه و دارن با نیز شوخی میکنن و میخندن.بعد شوهرم به دیوار آرامگاه تکیه اعطا کرد و گفت که می بایست برگرده درون قبرش زیرا صداش میکنن.تو خوابش عدد چهل منش دید.یه قبر جدید کنده شده نیز فراتر از قبر شوهرم بود..من نیز خوا شوهرم و دیدم که خیلی مرتب بود و به من میگه زنده است و نمرده…

در ادامه سطح چهارم، تولید کننده سردخانه می بایست مقدار توشه برودتی سردخانه را تقریب بزند. اقتدار همین هواکش صنعتی 1200 وات بوده، مقدار فشار آن 20Pa و به دور موتوری 1400دور در ادامه دقیقه دارد.

فن سردخانه صنعتی

همین گونه سردخانه های معمولاً و اساسا به جهت مراقبت کوتاه مدت مواد غذایی گزینه به کارگیری قرار میگیرد. سردخانه های لاشه به دو جور ی کوتاه مدت و طولانی مدت تقسیم می شوند.

مشخصات فنی سردخانه

می اقتدار همین قطعات را از نمایندگی های دارای در ادامه هر استان خریداری نمود. در ادامه بعضا موردها به همین معناست کع شما غرض خویش را نمیرسانید (گنگ هستید).

قیمت فن کندانسور سردخانه

به جهت وصال به دست شما عمده مسیر خویش را در ادامه سردخانه ها طی می کنند. البته در ادامه کنار همین بازۀ عملکردی دما عواملی نظیر رطوبت، تهویه هوا و مواقعی از همین دست نیز دارای پیدا می نماید و در ادامه دوران طراحی سردخانه می بایست به آن ها اعتنا شود.

چلم و سردخانه را

پرشر سوئیچ گاز هم مهم کاربردهای اکثری می باشد که در ادامه با اعتنا به نیاز شما می تواند به امداد شما بیاید.

موتور فن سردخانه

علاه بر در دست گرفتن مرتبه حرارت، موضوع در دست گرفتن مرحله رطوبت نسبی و حتی تامین هوای جدید هم در ادامه سردخانه ها دارای دارد.

تلاش سیستم VRF بر مبنای سیکل تبرید تراکمی است. با اعتنا به گونه سرد منزل کانکسی متحرک و تلاش ان و همینطور گونه متاع قابل مراقبت ، می اقتدار مدت دوران نگه داری محصولات غذایی یا این که شیمیایی را در ادامه کوتاه مدت و یا این که دراز مدت نگهداری و کتنرل کرد .

همه همین سردخانه های ایجاد شده در ادامه تیم منزل ی سوز و سرما با اعتنا به اصول مهندسی مربوط به ان و بهره گیری از قطعات تولیدی زیاد با میزان مرغوب بودن ایجاد وعرضه می شوند .

بازار بیرون از مملکت با اعتنا به آلرژی و انتظار کیفی بالا، و با اعتنا به ارتقاء فاصله حمل محصول، لزوم به کارگیری مهندسی شده از سردخانه را بیش از پیش می طلبد.

چیلر سردخانه به اصطلاح به عبارتی یونیت بیرون از سردخانه هست . تبرید مغناطیسی عملی هست که به جهت وصال به مرتبه حرارت صفر مطلق زیاد اثرگذار بوده و به فعالیت می رود.

فن سردخانه ای

سردخانه کانکسی از حجم اثرگذار 10مترمکعب تا 40 متر مکعب تولی می شود . بدنه ی همین متاع مجهز شده به عایق پلی اورتان یا این که ساندویچ پانل با ضخامت 10 تا 15 سانتی وهمچنین اشکال درب کشوی و لولایی بر روی سردخانه کانکسی قابل کارگزاشتن می باشد .

همین سردخانه جهت مراقبت اشکال مواد غذایی ، شیمیایی و دارویی در ادامه دمای بالای صفر و ذیل صفر کاربرد دارا هستند و میتوانند مجهز به بلاکهای سرمایشی دانفوس، کوپلند ، بیتزر یا این که زانوتی شود . Th is ᠎data h as been g en​er​ated with the ​help  of GSA C on te᠎nt᠎ Gener᠎ator Dem᠎oversi᠎on.

سردخانه صنعتی متحرک نقش مهمی در ادامه نگهداری و نگه داری میزان مرغوب بودن و طراوت اشکال مواد غذایی و دارویی ایفا می نماید در ادامه عاقبت کاربرد گسترده ای در ادامه صنعت دارااست .

در ادامه سردخانه های صنعتی کوتاه مدت که معمولاً به جهت نگهداری و مراقبت محصولات کشاورزی کاربرد دارااست مقطع نگهداری و مراقبت نهایتا 15 روز است؛ براین اساس نیاز به انبارهای ذخیره وسیع نیست.

1. سردخانه بالای صفر : سردخانه بالای صفربه برهان داشتن دمایی فراتر از نقطه ی انجماد محصولات ، به جهت نگه داری کوتاه مدت محصولات از گزاره اشکال مواد غذایی ، گل های زینتی ، داروها ، مواد شیمیایی ، میوه ها ، صیفی جات ، سبزیجات و لبنیات طراحی شده هست .

2. سردخانه زیرصفر : سرد منزل ی متحرک ذیل صفر به برهان داشتن دمایی ذیل خیس از نقطه ی انجماد محصولات از انها در ادامه مدت دوران طولانی مراقبت می نماید .

براین اساس به جهت انجماد مواد غذایی مانند گوشت ، مرغ و حتی بعضا سبزیجات و صیفی جات ، بستنی ، همبرگر و پنیر پیتزا از سردخانه متحرک ذیل صفر به کارگیری می شود .

گوشت و مرغ و سبزیجات و میوه های خویش را در ادامه آن مراقبت میکنند. طبق مقررات ضابطه نظام صنفی و دین طومار صادر شدن پروانه موقت یکساله جنابعالی میبایستی به اتحادیه مراجعه و تقاضای عضویت خویش را تسلیم دارید.

هر سوله یا این که صنعتی متناسب با فعالیت خویش به سراغ طراحی سردخانه می رود. همین سطح هم می بایست ذیل حیث متخصصین فعالیت انجام شود.

پس در ادامه زمان طراحی سردخانه اثبات می بایست به لطف همین نکته ها را در ادامه حیث گرفت. به لطف سروصدا در ادامه بیاورد.

طراحی سردخانه اثبات نیاز به دانش بالایی دارد. در ادامه همین سطح از طراحی محاسبات اول انجام می شود و به اصطلاح توشه حرارتی سردخانه و توشه برودتی گزینه نیاز آن معین می شود.

همین تیم با اتکا به علم فنی و با سوابق 2 ده سال کار درعرصه ایجاد اشکال تجهیزات صنعتی ، اشکال سردخانه بالای صفر و ذیل صفر با تناژ های طراحی گوناگون کار می کند .

تیم تولیدی منزل سوز و سرما به جهت براورده نمودن نیاز بازار مبادرت به طراحی و ایجاد اشکال سردخانه های صنعتی می نماید.

در ادامه واقع در ادامه سردخانه های دومداره شما همین قابلیت را دارید تا دما درون سرد منزل را از بالای صفر به ذیل صفرو یا این که بالعکس تغییر و تحول بدهید و از همین شیوه می توانید محصولات متفاوتی در ادامه آن انبار نمایید.

به جهت وصال به همین هدف لزوم تطبیق انبارهای مراقبت مواد غذایی با اصول استاندارد اضطراری میباشد. در ادامه عاقبت % متعددی از مواد غذایی که هر روز گزینه مصرف قرار می گیرند .

همانطور که گفته شد سردخانه یکی از از صنعت های برودتی هست که امروزه نسبت به موقعیت بازار و اقتصاد کاربرد های متعددی پیدا کرده هست و به برهان تولید و فروش اشکال گوناگون همین دستگاه ، متقاضیان و خریداران متعددی نیز پیدا کرده است.

سرد منزل ها کاربرد های متعددی در ادامه سوله ها و صنعت های صنعتی دارا هستند . اول سطح به جهت طراحی سردخانه اثبات معین نمودن کاربرد آن است.

سردخانه متحرک با همین دید طراحی شده هست که بتوان با امداد لیفتراک و یا این که جرثقیل آن ها را حمل نمود.

همین بدان مضمون‌ هست که میزان قابل توجهی از انرژی را می اقتدار ذخیره کرد و آنگاه صرفا در ادامه طی یک تغییر و تحول فاز آزاد کرد.

به این ترتیب با نگهداری میزان مرغوب بودن متاع می اقتدار بازار فروش و قیمت آن رامورد در دست گرفتن قرار داد. هرچند درایت از آن به تیتر یک کارفرما می تواند احاطه شما را بر چگونگی انجام فعالیت ارتقاء دهد.

طراحی سردخانه ای بزرگتر از چیزی که به آن نیاز داریم، علاوه بر این که هزینه های اول را ارتقاء می دهد، منجر بالا رفتن هزینه های ثانویه و مراقبت هم می شود.

همینطور فن های فی مابین کانالی ، داکت فن ها و رادیال های سقفی هم جز مالامال میزان مرغوب بودن ترین و پرفروش ترین سیستم های تهویه در ادامه زمینه به کارگیری های صنعتی میباشند که می اقتدار به آشپز منزل های صنعتی، انبار ها ، سوله ها و مساجد و حسینیه ها، اماکن آموزشی، واحد های تاسیساتی، واحد های تجاری از گزاره رستورانها ، هتلها و بقیه فضاهای کارگاهی و خدماتی اشاره کرد.

بخشهای گوناگون واحد خارجی کولر گازی هم در ادامه تصویر ذیل آورده شدهاند. در ادامه نزدیکی کمپرسور واحد تقطیر کارگزاشتن میگردد و منجر خودداری از ورود مایع به کمپرسور میگردد مایع در ادامه آن بخار شده و وارد کمپرسور میگردد در ادامه کمپرسورهای سیلند پیستونی کاهش به کارگیری میگردد زیرا در ادامه پوسته مایع مجال بخار شدن را دارد.

فرآیند سرمایش در ادامه سردخانه به وسیله تجهیزات متفاوتی نظیر کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، خط مکش و خط تخلیه انجام میشود. مسافت همین فینها در ادامه سردخانه بالای صفر مقداری عمده است.

3. مهم اختلاف مسافت فی مابین فینهای کویل اوپراتور بوده و برهان همین اختلاف به کمتر دمای سردخانه و عدم تشکیل برفک بر بر روی مرحله اپراتورمربوط می باشد .

بعنوان نمونه نگه داری اشکال میوه جات و صیفی جات در ادامه سردخانه ها سبب ساز میگردد تا علاوه بر توزیع و عرضه ی تدریجی آن به بازار در ادامه فصول گوناگون هم همین محصولات کماکان در ادامه دسترس عموم قرار داشته باشد .

سردخانههای فروشگاهی که گاه به نام یخچالهای فروشگاهی هم شناخته میشوند. 3. سردخانه دومداره : سردخانه دومداره یا این که دومنظوره نوعی دیگر از سردخانه ها می باشند که در ادامه هر دو وضعیت بالای صفر و ذیل صفرفعالیت می نمایند .

در ادامه همین گونه سردخانه ، دمای درون همین سردخانه بالای صفر مرتبه بوده و درحقیقت دما در ادامه همین گونه سردخانه ها فی مابین صفر مرتبه الی 4 مرتبه و حداکثر 10 مرتبه سانتی گراد تهیه می شود.

به جهت نمونه چنانچه قصد ذخیره سازی میوه و سبزیجات را داشته باشید، بازۀ دمایی مثبت یک تا مثبت پنج درجۀ سانتیگراد بهترین بازۀ عملکردی همین سردخانه است.

در ادامه کندانسورهای آبی از آب ۱۵ تا ۳۲ مرتبه سانتیگراد به تیتر واسطه انتقال گرما به کارگیری میشود. مواد درونی منزل شیرینی از جمل به عبارتی حدود ۳۰ تا ۶۰ % چربی مستعد به خرابی میباشند و منجر فاسد شدن شیرینی میشود.

در ادامه کندانسور جریان تحمیلی از یک یا این که چندین فن به مراد ارتقاء جریان هوا به کارگیری میشود. کولر گازی یک خازن دوطرفه یا این که Dual Run دارد.

احتمال دارااست که فشار در ادامه لولهکشي بين چگالنده و شير انبساط، اندکي بيشتر افت کند. سرد منزل متحرک ایجاد شده در ادامه تیم تولیدی منزل ی سوز و سرما در ادامه واقع موقعیت محیطی را محیا می نماید که سازگار به جهت نگه داری اشکال محصولات غذایی مالامال مصرف و مواد حس همچون داروها ، مواد شیمیایی ، گل های زینتی و …

سردخانه ها مکان ها و تأسیساتی میباشند که به جهت نگهداری میزان مرغوب بودن مواد غذایی، گیاهی، دارویی، کشاورزی و هرگونه موادی که امکان فاسد شدن دارا هستند از آن ها به کارگیری شده و مواد غذایی در ادامه مدت دوران بیشتری با به عبارتی میزان مرغوب بودن اول مراقبت می شوند.

از سردخانه ها به جهت نگه داری از مواد غذایی و اشکال میوه ها وسبزیجات به کارگیری شده و منجر نگهداری و مراقبت از آن ها به جهت مدت طولانی و ارتقاء ماندگاری آن ها می شود.

پس از در ادامه حیث گرفتن دو مرحلۀ قبل اکنون نوبت به آنالیز فضای گزینه نیاز به جهت طراحی سردخانه اثبات می رسد.

به کارگیری از همین سردخانه به آسانی زدن کلید آغاز و تهیه دمای گزینه حیث خواهد بود. در ادامه همین مواقع از سردخانه صنعتی متحرک به کارگیری می شود.

از همین منش بازدهی همین سردخانه ها زیاد فوقالعاده می باشد و به جهت مصارف گوناگون می اقتدار از آن ها بهره گرفت . Th is po᠎st was g enerated ᠎by GSA C​on tent Gener​at​or  DEMO!

اگر دوست دارید همین نوشتار را داشته باشید و مایل به اخذ داده ها زیاد عمده در ادامه گزینه قیمت فن سردخانه ای لطفا به تماشا از وب وب سایت ما.

مطلب پیشنهادی

لیبل پشت چسبدار تهرانسری

برچسب هاي دارايي لیبل پشت چسبدار بادوام با فيلم فلزي تقويت شده با آلومينيوم فيلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.