آشنایی با انواع دستگاه های برش لیزری فلزات

شناخت با اشکال دستگاه های برش لیزری فلزات
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات تهران, برش لیزری فلز برنج, برش فلزات با لیزر, برش لیزر فلز تهران, برش لیزری فلزات تهران, سرویس ها برش لیزر فلزات چهاردانگه, سرویس ها برش لیزر فلزات, سرویس ها برش لیزر فلزات تهران, برش لیزر فلزات دستگاه, برش لیزر فلزات صنعتی, طراحی برش لیزر فلزات, برش لیزر فایبر فلزات, لیزر برش فلزات کوچک, دستگاه برش لیزری منحصر فلزات, مرکز برش لیزر فلزات, نرخ برش لیزر فلزات, هزینه برش لیزر فلزات

اما همین مسئله استثاست. همین نکته را زمان خرید کردن لیزر و یا این که پیشنهاد برش لیزر فلزات به خاطر داشته باشید.

از مزایای برش لیزر فلزات همین هست که در ادامه همین رویه دیگر نیازی به اتومبیل کاری دوباره پس از برش نیست.

همین دستور به علت حرارت دیدن ورق زمان برش و نداشتن اعتنا به اندازه دستگاه، واقعه به دور از توقعی نمیباشد و به این جهت هست که صنعتگران به جهت برش های حس که می بایست اعتنا متعددی به خرج دیتا شود از دستگاه برش لیزر فلزات به کارگیری می کنند. This c onte nt has ​be en created by GSA C᠎onte​nt᠎ Gen erator Demoversi on !

فلزات گوناگون نیاز به دستگاه برش لیزر فلزات یگانه خویش را دارا هستند به همین برهان که هر ماده نیاز به میزان مشخصی از انرژی به جهت رخنه شدن دارد.

همانطور که گفته شد همین دستگاهها اشکال گوناگون و مدلهای زیادی دارند. همین تلاش هد منجر می شود فلزاتی که ذیل هد قرار دارا هستند برش دیتا شوند.

اما ارزش و میزان برش لیزر فلزات هر روزه در ادامه جهان سیر کاهشی داشته هست براین اساس ممکن است در ادامه سال های آتی حتی شاهد دستگاه های برش فلزاتی باشیم که بر روی مرحله میز نیز بتوان آن ها را جا داد.

دستگاه های برش لیزر فلزات هر روز مناسب خیس و کوچکتر می شوند ، براین اساس احتمالاً می اقتدار در ادامه چندین سال آتی انتظار برش لیزر رومیزی به جهت فلز را داشت.

در ادامه واقع قطر اشعه لیزر Nd-YAG نسبتاً 10 برابر کوچکتر می باشد. لیزر Nd-YAG مهم مزایای هست از حیاتی ترین مزایای همین گونه لیزر نسبت به لیزر CO2، قطر اشعه لیزر Nd-YAG هست که زیاد کوچکتر می باشد.

لیزر Nd-YAG هم نیز به جهت برش فلزات و نیز سرامیک گزینه به کارگیری قرار می گیرد. در ادامه واقع دستگاه برش لیزر فلزات به امداد یک کامپیوتر در دست گرفتن می شود.

همین خصوصیت امداد می نماید برش به امداد همین لیزر زیاد خوب و با میزان مرغوب بودن باشد. از همین دستگاه ها به جهت برش دادن صحیح و با اعتنا محصولات فلزی و غیر فلزی به کارگیری می شود.

به جهت حکاکی سطح های غیر فلزی دستگاه های اندک وات خیس را خریداری نمایید تا به جهت شما مقرون به صرفه باشد.

رویه لیزر برش آهن، در ادامه مقایسه با بعضا روشهای دیگر رویه گرانتری هست البته در ادامه کاربردهای صنعتی در ادامه تیراژ بالا، رویه مقرون به صرفه ای به حساب می آید؛ چون مهم مزایای فراوانی هست که در ادامه ادامه آن ها را اسم بردیم.

شما می توانید با به کارگیری از سرویس ها برش لیزر، نمای درونی خانه، نمای ساختمان و لابی را حکاکی کنید. ارزش دستگاه مطلوب شما فراتر است.

ارزش دستگاه های CNC با اقتدار کاهش که به جهت حکاکی و برش قطعات پلاستیکی و چوبی مطلوب میباشند از 100 دلار تا چندین هزار دلار است؛ ارزش برش لیزر فلزات با اعتنا به اقتدار و اقتدار فعالیت دستگاه متغیر است.

با اعتنا به برشکاری آلومینیوم به وسیله گاز نیتروژن دمای حاشیه های برش زیاد ذیل خیس از وضعیت برش با دستگاه برش پلاسما است؛ براین اساس همین گزینه موجب خودداری از وارد شدن تنش حرارتی به حاشیه های مرحله برش لیزر آلومینیومی می گردد.

برش فلزات به امداد دستگاه لیزر به صورت صاف و سوای حاشیه انجام میشود. عدم تماس فیزیکی: در ادامه برش لیزری فلزات فشار فیزیکی بر بر روی قطعه در ادامه هم اکنون برش وجود ندارد و در ادامه حاشیه های قطعه برش خورده به وسیله لیزر هیچگونه له شدگی وجود ندارد.

از دستگاه های فایبر لیزری قدرتمند خیس به جهت برش و حکاکی فلزات سنگین و دشوار در ادامه صنعت های هوافضا، برش های لوله، ورق های فلزی و اشکال فلزات سنگین به کارگیری کرد.

علاوه بر اعتنا به فعالیت سوئیچ، محفظه قرار دادن دستگاه لیزر فایبر هم نیاز به اعتنا دارد. طرز ارزش گذاری همین دستگاه بر شالوده قطعات دستگاه تحلیل می شود.

اضطراری هست بدانید که ارزش دستگاههای برش لیزر به طور کلی بر شالوده اعتنا به چندین استدلال انتخاب میشود. درستگاه فایبر اشعه لیزر با مرحله تماس پیدا نمی نماید و از مسافت چندین سانتی متری فعالیت سوزاندن و حکاکی بر بر روی قطعه را انجام می هد.

همین گاز با امداد جریان الکتریکی می تواند عملیات برش را انجام دهد. پس از انجام برش لیزری دیگر پلیسه و چین و چروک و خط و خشی و سوختگی بر روی مرحله فلزات تولید نمی شود.

از آنجایی که اعتنا و میزان مرغوب بودن برش لیزر فلزات زیاد بالا هست و همینطور فعالیت نمودن با همین دستگاه زیاد اسان هست به نوع ای که حتی سوای اپراتور نیز می اقتدار با آن فعالیت کرد لذا در ادامه عمده صنعت های از همین گونه برش به کارگیری می شود.

به عبارتی طور که اشاره نمودیم قبل از ورود همین دستگاه به بازار، برش فلزات به شکل سنتی و دستی و با به کارگیری از دستگاه های بی آلایش نظیر فرز و سمباده انجام می شد.

قبل از هر چیز می بایست بدانیم برش لیزری چیست و چه کاربردهایی دارااست تا در ادامه ادامه در ادامه گزینه برش لیزری فلزات تفسیر دهیم.

برش لیزر فایبر ( Fiber laser ) چیست؟ مزایای برش پلاسما چیست؟ برش لیزری بضاعت و اعتنا بیشتری نسبت به بقیه رویه های برش فلزات نظیر برش پلاسما واترجت دارد.

با همین دستگاه می اقتدار اشکال فلزات اعم از آهن و آلومینیوم و فولاد را برش داد. بیشترین کاربرد همین نوع دستگاه به جهت حکاکی های غیر فلزی هست البته با اعتنا به اقتدار لیزر آن به جهت برش های فلزی هم به کارگیری می شود.

به جهت خرید کردن دستگاه لیزر چوب می بایست کیفیت، شتاب و اعتنا را گزینه اعتنا قرار دهید. چنانچه قطعات را بیش از میزان به نیز نزدیک نمایید یا این که انواع ظریفی را برش بدهید ممکن هست موجب ذوب شدن فلز موجود فی مابین دو خط برش شوید.

از همین منش عموما به جهت برش فلزات از دو لیزر CO2 و Nd-YAG در ادامه صنعت های به کارگیری می شود. بعلاوه ارزش بالا، دستگاه های برش لیزر فلزات تهیدست گاز (معمولاً گاز اکسیژن) هم هستند.

همین دستگاه توانمند به برش دادن موردها دیگری جز فلز هم می باشد. یک قاعده کلی آن هست که در ادامه همین نوع موردها ریز ترین دریچه ممکن را با دستگاه برش لیزر فلزات تولید نمایید (در شکل قابلیت با اعتنا به ضخامت قطعه فلز) و آن گاه دریچه ها را وسیع و وسیع خیس نمایید تا به میزان دلخواه برسد.

در ادامه همین دستگاه به جهت برش اشکال متریال ها و فلزات از اشعه لیزر به کارگیری می شود. در ادامه به کارگیری از مقدار اقتدار اشعه لیزر به جهت یک فعالیت یگانه می بایست گونه مواد، ضخامت و مراحل برشکاری را مد حیث داشت.

در ادامه همین گونه دستگاه کالا لیزر از مخلوط چندین گاز تشکیل شده است. برش لیزری مهم خط برشی زیاد کوچک هست (بسته به کالا حدود 0.05 تا 0.2 میلیمتر).

اکثر اوقات خدمت های آنلاین معمولا راهنماهایی بر روی وب وب سایت خویش قرار می دهند که می بایست حین طراحی قطعات از آن ها به کارگیری کنید؛ اما در ادامه ادامه راهبرد هایی ارائه شده که خوبتر هست قبل از پیشنهاد برش لیزری فلزات مرور کنید.

علاوه بر همین برش فلزات به امداد لیزر Nd-YAG زیاد سرعت بالا انجام می شود و این مزایا سبب ساز شدند که دستگاه برش لیزری Nd-YAG زیاد پرطرفدار باشد.

یک پرتو نور تکرنگ و منسجم در ادامه یک تشدید کننده لیزر تولید میگردد و از شیوه یک لنز بر بر روی مواد فلزی متمرکز میشود.

در ادامه دنیای دستگاه هایی که از تکنولوژی عددی رایانه ای به کارگیری می نمایند دستگاه های لیزری که بتوانند فلزات را برش دهند به جهت مصرف کننده های معمولی زیاد گران قیمتاند.

به جهت برش لیزر فلزات، انحصار های خاصی وجود دارد، به تیتر نمونه ، هر گونه لیزر تام فلزات را نمی تواند رخنه کند.

در ادامه دستگاه برش لیزر قطعهی دیگری که با گرمای متعددی در ادامه رابطه است و نیاز به خنک شدن دارد، لنز موجود در ادامه هد دستگاه هست که وظیفهی متمرکز نمودن اشعهی ایجاد شده در ادامه تیوب را دارد.

کمپانی تابش لیزر مهم بیش از 15 سال کار همیشگی در ادامه ایجاد و واردات دستگاه های لیزر و فروش صدها دستگاه از اشکال دستگاه های برش و حکاکی لیزری و CNC در ادامه تمام مملکت هست .

در ادامه قبلی معمولاً از ارههای منحصر و روشهای مکانیکی و سنتی به جهت برش اجسام و قطعات به کارگیری می‌شد اما در ادامه سال های آخر و سپس از بروز تکنولوژی لیزر صنعتگران از دستگاههای برش لیزر cnc به جهت برش اجسام و قطعات به کارگیری کردند که همین رویه نسبت به روشهای مکانیکی مزیتهای قابل توجهی داشت.

دستگاه لیزر CNC چند امکان و مزیت با ارزش نسبت به روشهای کهن دارد. فلزات در ادامه برابر حرارت مقاوم میباشند و نشانه گذاری به جهت فلزات به تابش لزر با دانسیته بالا نیاز دارد.

از دیگر مزایای دستگاه برش لیزر فلزات همین هست که اعتنا همین دستگاه بر شالوده ضخامت فلزات هست به این معنی که اعتنا همین دستگاه با اعتنا به ضخامت فلزات، مختلف است.

به این معنی که به جهت برش یه قطعه با محفظه برش ۲۰ سانتیمتر با ضخامت ۱ میل به حدود نیم ثانیه دوران احتیاج می باشد.

طراحی ﺁسان و متنوع همین دستگاه به تولیدکنندگان امداد می نماید که به جهت رونق و ارتقاء به دست آوردن و فعالیت خویش با مقداری خلاقیت طرح های قشنگ و کاربردی بر روی فلزات بیاندازند.

در ادامه همین زمینه ما‌درها نخست به معرفی همین دستگاه می پردازیم و آنگاه تفسیر می دهیم که کاربرد برش لیزر فلزات در ادامه چه صنایعی می باشد.

●بهره وری و بازده ایجاد را ارتقاء می دهد. هد :(Head) وظیفه همین قطعه در ادامه دستگاه برش لیزر فلزات همین هست که اشعه ایجاد شده به وسیله قطعه تیوب را در ادامه یک نقطه متمرکز کند.

مصرف دستگاه به گونه لیزر به فعالیت رفته در ادامه برش لیزر فلزات و مطابقت دستگاه با قطعات ایجاد شده متعلق است.

به جهت برش قطعات گزینه نیاز میتوانید از دستگاه برش لیزر فلزات اندک مصرف (کمتر از 100 وات) و تقریباً مناسب ارزش هم به کارگیری نمایید که اما به دشواری می توانند حتی مرحله برگه فلزی را خراش دهند.

همینطور از همین لیزر می اقتدار به جهت برش برگه و پارچه و پلاستیک و موم هم به کارگیری کرد. در ادامه چیلر دستگاه لیزر از آب با هدف کمتر دما به کارگیری می شود.

●این دستگاه پرتویی با قطر زیاد ناچیز دارااست و می تواند با اعتنا بالایی قطعه را برش دهد. مهمترین قطعه ای که در ادامه دستگاه برش لیزر ممکن هست خراب شود و هزینه بالایی دارااست تیوب هست که با رعایت اصول ایمنی می توان تا حد قابلیت از زخم دیدن آن خودداری نمود.

چنانچه جدید با طراحی ورق فلز آغاز کرده اید ، قبل از خرید کردن دستگاه برش لیزر فلزات، سرویس ها برش لیزر آنلاین را در ادامه حیث بگیرید.

از آنجایی که رویه های طراحی همین دستگاه زیاد مختلف هست سبب ساز شد که برش لیزر فلزات زیاد پرکاربرد باشد.

مطلب پیشنهادی

اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 اعتماد سازی فایل در نود 32 ورژن 12

اعتماد سازی در ادامه آنتی ویروس نود32 – اعتماد سازی پوشه در ادامه نود 32 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.